logo

reklam

Üzüm; Şehir Şampiyonluk Havasını Yaşayacak

Yeni Amasyaspor Başkan Adayı Ali İhsan Üzüm
Şehir Şampiyonluk Havasını Yaşayacak
Yeni Amasyaspor Başkanlığına Ali İhsan Üzüm, aday olduğunu ve yönetim kurulunu belirleme çalışması yaptığını söyledi.
Yeni Amasyaspor Başkan adayı Ali İhsan Üzüm, Yeni Amasyaspor’un her zaman hedefleri vardır. Biz geldiğimiz zaman ilk olarak ekonomik anlamda iyileşmeye gidip kurumsal yapısını düzenlemek ardından şampiyonluk hedefine ulşmak için çaba sarfedeceklerini söyledi.
Üzüm, “Yeni Amasyaspor çatısı altında şehirde bütünlüğü sağlamak ve şampiyonluk hedefi ile yola çıktık. Genç, dinamik, yeni ve heyecanlı bir yönetim olarak özveri ile çalışarak hedefe ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.Sezonluk bütçelerinin ne kadar olduğuna dair sorulan soruya, oluşturduğumuz bu ekip ile şampiyonluğa oynayacak yeterli bütçeyi sağlayacağız ama rakamı bugün burada açıklamak istemiyorum” cevabını verdi.
Üzüm, BAL Lig’inde iddialı bir Yeni Amasyaspor görmek istiyoruz. Bu sene onu başardığımızı düşünüyoruz. Yapacağımız tranferlerle bu hedefe ulaşacağımızı düşünüyoruz. Büyük başarılar bekliyoruz. Yapacağımız atılımları gören şehir önce bize inanacak. Şehirde de şampiyonluk yaşayacağız havası oluşacak. Tabiki bu yolda ilerlerken bu başarıyı elde edecek olan sadece, tek başına yönetim değildir. Mazemecisinden tutunda tüm halkına kadar emeği geçmiş herkesin, eski yöneticilerin ve medyanın bu konuda çok önemi var.” dedi.
Ali İhsan Üzüm, “Zaman zaman insanların kurum ve kişilerle iletişim bozukluğu olsada ben hiç kimsenin Yeni Amasyaspor aleyhinde davranacağını düşünmüyorum. Takımıza zarar vermeyen yapıcı eleştiriler olsun. Bizlerde zaman zaman yanlış anlaşılan demeçler vermiş olabiliriz. Biz biliyoruz herkesin gönlünde Yeni Amasyaspor yatıyor. Takım başarılı olduğunda taraftarda mutlu oluyor, onunla ağlayıp onun gülüyoruz. Zaman zaman yaşanan olumsuz olayların bu heyecanı kaybettireceğini inanmıyorum. Yeni Amasyaspor’un değerlerinde futbolun sahada oynandığı ve puanın sahada alındığı düşünce vardır. Ne kadar güçlü takım olursa olsun onu destekleyen taraftar sayısı yoksa, önemli medya gücü yoksa hedefe gitmesinde sıkıntı yaşanıyor. O yüzden biz bir bütün olmalıyız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle