logo

reklam

Üzüm; son ter akana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz

Yeni Amasyaspor Başkanı Ali İhsan Üzüm, “Hedeflerimiz doğrultusunda son düdük çalana, son ter akana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.
yeni Amasyaspor bu sezon deplasman maçlarında yaşadığı puan kayıplarıyla zirve yarışından uzaklaşmaya başlarken Yeşil-Beyazlı takım yeniden toparlanmanın yolunu arıyor. Bu hafta deplasmanda oynayacağı sivas Demirspor karşılaşmasını kazanarak yeniden yükselişe geçmek istiyor.
Üzüm, geçen haftaki Sivas Şarkışla Belediye maçında futbolcuların ortaya koyduğu mücadelenin, hedefleri doğrultusunda kendilerini umutlandırdığını dile getirdi.
Bu hafta Sivas’da Sivas demirspor ile karşılaşacaklarını anımsatarak, kaliteli oyunlarını sürdürmek istediklerini belirten Ali İhsan Üzüm, maçla ilgili hazırlıkların sürdüğünü ve çalışmaların olumlu geçtiğini kaydetti.
Sivas Demirspor maçından 3 puanla ayrılmak istediklerini vurgulayan Başkan Üzüm, “Sivas Damirspor maçını kazanarak, galibiyet serisi yakalamak istiyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda son düdük çalana, son ter akana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle