logo

reklam

Uzun Veda Ziyaretinde

hakan uzun

Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube müdürü Hakan Uzun Konya İl Emniyet Müdürlüğü emrine atandı.
Asayiş Şube Müdürü Hakan Uzun, Konya İl Emniyet Müdürlüğüne atanması sonucunda veda ziyaretlerine başladı. Amasya valisi İbrahim Halil Çomaktekin’e veda ziyaretinde bulunan Hakan Uzun, Amasya tarihi kültürel miras zenginliği ile bir tarih kenti ve tarihi ile bütünleşen coğrafi konumu ile bir turizm kentinde uzun yıllar görev yapmanın ayrı bir ayrıcalığını yaşamanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Amasya tarihi ve coğrafi konumunun yanında huzur ve güveni bir arada yaşadığını belirten Hakan Uzun, Amasya’da uzun yıllar Emniyet Müdürlüğünün çeşitli kademelerinde görev yapmasından dolayı her zaman halk ile iç içe olduğunu ve bu süre içerisinde halkla bütünleşerek toplumun yarınlarına huzur ve güven içerisinde çalışmalar yaptıklarını ve bu konuda halkın Emniyet teşkilatına büyük destek verdiğini belirtti.
Amasya’da 9 yılı aşkın uzun süre Emnilet müdürlüğünün çeşitli kademelerinde başarı ile görev yapan Hakan Uzun’a Amasyadaki başarılı hizmet sürecinin devamını yeni atandığı konya ilinde göstereceğine inandığını belirterek Uzun’a Amasya hatırası kitap seti ile ile birlikte bir plaket taktim etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle