logo

reklam

Vali Esnafl Ziyaretinde

AMASYA valisi Dr. Osman Varol, hafta sonu tatilini valilik konağında değil Amasyalı vatandaşların yanında geçirdi. Vali Varol, haftası sonu esnaflarla bir araya geldi.
Esnaflara hayırlı ve bereketli alışveriş dileklerinde bulunan Vali Dr. Osman Varol, işyeri sahiplerinden ve çalışanlarından büyük ilgi gördü.
Ziyaret ettiği esnaflarla tanışan ve sorunlarını dinleyen Vali Varol, karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilendi. Ziyaretlerde vatandaşlar esnaf ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Esnafların sorunlarını dinleyen Amasya Valisi Dr. Osman Varol, esnaflarla uzun uzadıya sohbet edip Amasya ile ilgili fikirlerini aldı.
Esnafa işlerinin hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulunan Varol, “Yakın bir süre önce Amasya’da göreve göreve başladık. Bu şekilde esnafımız ve kentimizi daha yıkından tanımak istiyoruz. Ayrıca insanımızın, esnafımızın sorun, talep ve kentin gelişip, büyümesine katkı sunacak fikirlerini alıyoruz.” dedi.
Varol, bu tür ziyaretlerin görev süresi boyunca süreceğini sözlerine ekledi.
Vali Varol’u işyerlerinde görmekten mutlu olduklarını dile getiren esnaflar, sıkıntılarını, şikâyetlerini, mağdur oldukları ya da memnun oldukları uygulamaları ilin en yetkili mülki idare amirine ilk ağızdan iletebilmenin kendilerini de memnun ettiğini söylediler.
Esnaflar, ziyaret sırasında duygularını, “Devletin sıcak, gülen ve anlayışlı yüzünü Amasya’ya geldiği günden itibaren sürdüren, her daim halkla iç içe olan, vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenen Vali Varol’a yapmış olduğu bu ziyaretler için teşekkür ediyoruz ” sözleriyle ifade ettiler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.