logo

reklam

Vali “HALK GÜNÜ” yaptı

Vali “HALK GÜNÜ” yaptı
Dr. Varol; Kamu görevlileri millete hizmet etmek için var.
AMASYA Valisi Dr. Osman Varol, “Kamu görevlileri millete hizmet etmek için var. Devlet olarak yaptığımız hizmetlerde bir aksama varsa bunu dışarıdan gören gözlerin değerlendirmesi anlamında çok kıymetli olacaktır” dedi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası konferans Salonu´nda vatandaşlarla bir araya gelen Vali Dr. Osman Varol, halk günü uygulamasıyla vatandaşlarla her ay düzenli olarak bir araya geleceklerini, talepleri ve şikayetleri birinci ağızdan öğreneceklerini söyledi. Belediye Başkanları, Vali yardımcıları ve daire amirlerinin de bu toplantılarda yer alacağını belirten Vali Varol, şöyle konuştu: “Bu toplantılarımızda şikayet ve sıkıntı olan hususların önemli olduğu kadar öneriler de bizler için çok kıymetli olacak.

“ŞİKAYETLERİ DİNLEYECEĞİZ”
Yanlış giden bir durum varsa vatandaşlarımızın şikayetçi olduğu bir konu üzerinde, bu uygulama sayesinde bire bir müdahil olmak anlamında faydaları olacak. Bu toplantılarla vatandaşlarımızla doğrudan bir araya gelmek bizler için çok faydalı olacak. Kamu görevlileri millete hizmet etmek için var. Devlet olarak yaptığımız hizmetlerde bir aksama varsa bunu dışarıdan gören gözlerin değerlendirmesi anlamında çok kıymetli olacaktır. Vatandaşlarımızın dileklerini, isteklerini ve şikayetlerini dinleyeceğiz. Bunlardan hemen çözülebilecek olanları anında çözüme kavuşturacağız.”

TALEPLERİNİ İLETTİLER
Vali Dr. Osman Varol, her ayın ilk salı günleri düzenlenecek halk günlerine dilek, istek, sıkıntı ve önerileri olan Amasyalı vatandaşları beklediklerini kaydetti. Toplantıya katılan halk, toplantının iyi düşünülmüş bir etkinlik olduğunu belirterek, görüş ve önerilerini dile getirdi.
Gelecek ay düzenlenecek olan Halk Günü Toplantısı ise 1 Ağustos Salı Günü saat 10:00’da Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında Ticaret ve Sanayi Odasında yapılacak.
Amasya Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Dümen’in de katıldığı vali Halk gününe ilgili kamu kurum müdürleride katıldı.

Share
515 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle