logo

reklam

Vali halk gününde vatandaşların sorunlarını dinledi..

Vali halk gününde vatandaşların sorunlarını dinledi..
Açık Kapı, Milletin Kapısı
Vali Dr. Osman Varol, kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorun, şikayet ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantılarını sürdürüyor. Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda, bazı kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısında, vatandaşların sorunlarını, şikayetlerini ve taleplerini dinleyen Vali Dr. Osman Varol, kendisine iletilen sorun, şikayet ve taleplerin çözümü için kurum ve kuruluş müdürlerine çeşitli talimatlar verdi.
Vali Varol, vatandaşların dertlerine, sorunlarına ve şikâyetlerine çare bularak çözmeyi hedeflediklerini söyledi.
Hükümet ve İçişleri Bakanlığı tarafından “Açık Kapı, Milletin Kapısı” uygulamasının Amasya Valiliği’nde uygulanmaya başladığına dikkat çeken Vali Varol, uygulama sayesinde vatandaşların talepleri alınarak, sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşturulacağını söyledi.
“Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Vali Dr. Osman Varol, “İnşallah bu yaptığımız toplantılarla sizlerin sorunlarına, dertlerine çare oluruz. Allah’ın izni ile bu şehirde herkesin derdine derman olmaya gayret edeceğiz ve önümüzdeki süreçte daha güzel hizmetler yapacağız. Daha güzel günler bizleri bekliyor. Vatandaşlarımız tarafından dile getirilen sorun, sıkıntı, şikayet ve talepleri, ben ve kurum müdürlerimiz takip edecek ve en kısa sürede sonuçlandırılmasını sağlayacağız. Anında çözülmesi gerekenleri burada birlikte çözeceğiz. Ama herhangi bir kuruma talimat verme hususunda da kurum ve kuruluş müdürlerimizin tamamı burada onlar da kendi görev ve sorumluluk alanlarına ilişkin sorunları çözecekler” diye konuştu.
Vali Varol, konuşmasının ardından toplantıya katılan vatandaşların tek tek sorun, şikayet ve taleplerini dinledi. Kendisine iletilen konuları not aldı ve toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine talimat vererek çözüm bulunmasını istedi.
Halk gününde Vali Varol’a sorunlarını anlatan vatandaşlar özellikle iş talebi, konut mağduriyeti ve bireysel ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında destek istediler.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle