logo

reklam

Vali Halkı Dinledi

81 ile gönderilen genelge kapsamında Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasyalılar ile buluştu. İlk buluşmalara oranla daha faza katılımın görüldüğü toplantıda konuşan Vali Varol, bundan sonraki toplantıların vatandaşla birebir olacağını olacağı vurgusunda bulundu.
Vali Varol, “Göreve ilk başladığımızda herkese kapımızın açık olduğunu zaten söylemiştik. Ancak bize ulaşma imkanı olmayan ve öyle düşünen ya da herhangi bir sorunu olan vatandaşlarımız için Halk Günü düzenledik. Bundan sonraki buluşmalarımızda daire amirlerimizle birlikte birebir görüşeceğiz.” diye konuştu.
Toplantıya katılan vatandaşlara tek tek söz vererek özellikle iş, sağlık, ulaşım, alt yapı mağduriyeti ve bireysel ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında destek isteyen vatandaşların sorunlarını dinleyen Vali Varol, sorunların çözümü konusunda beraberindeki kurum amirlerine talimatlar verdi.
Gelecek ay düzenlenecek olan bir diğer Halk Günü Toplantısı 3 Ekim Salı Günü saat 10:00’da Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında Ticaret ve Sanayi Odasında yapılacağı bildirildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle