logo

reklam

Vali Halkla Buluştu

AMASYA Valisi Dr. Osman Varol, vatandaşların istek ve taleplerinin devletin ilgili mercilerine doğrudan iletilmesi, sorunların çözüme kavuşturulması amacıyla her ayın ilk salı günü yapılan “Halk Gününün” de vatandaşlarla bir araya geliyor.
Vatandaşların huzurunu, güvenliğini, refah seviyesini, yaşam standartlarının iyileştirilmesini, önemsediklerini belirten Vali Varol, vatandaş memnuniyeti yaratmak, vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek için bir araya geldiklerini ifade etti. Devletin her zaman vatandaşların yanında olduğunu söyleyen Vali Varol, her ayın ilk salı günü vatandaşları daire müdürleri ile dinleyeceklerini aktardı.
Halk gününde Vali Dr. Osman Varol’a sorunlarını anlatan vatandaşlar özellikle bireysel ve mahallelerinde bulunan sorunların çözümü noktasında destek istediler.
Vali Dr. Osman Varol, “İnsanların sorunları sınırsız kaynaklar sınırlıdır. Bizlere düşende o kıt kaynaklarla sınırsız olan sorunların önceliklerini bilip onları gidermek. Ama sorunlardan ziyade bizim böyle zaman zaman bir araya gelip sohbet etmeye ve kaynaşmaya da ihtiyacımız var. Belki bize bu ilin yönetimi ile ilgili yol gösterecek önerileriniz de olabilir. Siz olduğunuz için biz burada varız.” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle