logo

reklam

Vali Işık’ın eşi Köy Gezilerinde

saadet-is%cc%a7ikVali Işık’ın eşi Köy Gezilerinde
Bayan Saadet Işık
Eğitime önem verirsek geleceğimizi garanti etmiş oluruz
Amasya Valisi Salih Işık’ın eşi Saadet Işık, Okul öncesi eğitimin çok önemli olduğunu ve bu eğitimin çocuklara kattığı değerin vazgeçilmez olduğunu söyleyerek,” Olmazsa olmazımız olan eğitimi bu yaşlardaki çocuklarımıza en iyi şekilde verirsek geleceğimizi garanti etmiş oluruz” dedi.
Vali Salih Işık’ın eşi Saadet Işık beraberinde bazı protokol eşlerinin de katıldığı köy gezilerine devam ediyor. Bayan Işık, Amasya Merkeze bağlı Sarıalan Köyünü ziyaret etti. Buarada köy bayanları ve köy okulunu ziyaret ederek bir müddet sohbet etti.
Saadet Işık, Toplum arasındaki en sağlam köprü olan kadının kendisini yetiştirmesiyle birlikte toplum hayatında daha da etkili olacağını ifade eden Saadet Işık; “ Daha mutlu, daha sevgi ve bilgi dolu yarınların inşası için kadının kendini geliştirmesi ve ayaklarının üzerinde durabilmesi gerekmektedir. Çünkü kadınlar üretkendir. Toplumda insanlığı, sevgiyi, fazileti, merhameti, paylaşmayı üretip çoğaltandır.
Saadet Işık, bir toplumun kalkınmasının sadece siyasetin ve ekonominin alanı olmadığını, sivil alanda ne kadar ortak adım atılır, ne kadar birlik ruhu oluşturulabilirse o kadar hızlı kalkınılabileceğini dile getirdi, Bu yolla sağlanan kalkınmanın, maddi kalkınmalardan daha sağlam temellere dayandığına işaret eden Bayan Işık,”Bizlerin insani duyarlılıkla, kadın şefkatiyle uzatacağı sıcak el, ayrıca kıymetlidir” dedi.
Saadet Işık, köyde yaşayan bazı ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Share
1257 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle