logo

reklam

Vali Polis Denetim Noktasında

Vali Polis Denetim Noktasında
Güvenlik Tedbirleri Enüst Seviyede
Amasya Valisi Dr. Osman Varol, “Güvenlik güçlerinin halkın can ve mal güvenliği için 24 saat kesintisiz görevi başında bulunan emniyet teşkilatı mensuplarının huzur ve güven için fedakârca çalıştığını bildirdi.
Vali Dr. Osman Varol, Amasya-Tokat karayolu üzerindeki polis kontrol noktasını ziyaret ederek faaliyetleriyle ilgili bilgi aldığı görevlilerle sohbet etti. Vali Varol’a İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız ile İl Emniyet Müdür Yardımcısı Harun Şahin de eşliketti.
Vali Varol, “Bunların önlenmesi için İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda ülken genelinde olduğu gibi ilimizde de bu tür yol kontrol uygulamaları başladı. Vatandaşlarımızı olabildiği kadar az rahatsız ederek ve araçları da gelişi güzel araçlar değil istihbari bilgi alınan araçları özellikle seçerek günün farklı saatlerinde emniyet ve jandarma birlikte ve ayrı ayrı yerlerde uygulama yapıyor. İlimizde tedbirleri en üst düzeyde devam ettiriyoruz. Amasya ulaşım bakımından çok kritik bir noktada. Önemli bir kavşak noktası ve burada alacağımız tedbirler bütün Türkiye´yi etkileyen tedbirler.” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.