logo

reklam

VALİ ŞEHİT AİLELERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, devletin şefkatini yansıttığı ailelere devletin her türlü desteğini sağlayacaklarını söyledi. Varol, devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini ifade ederek, şehitlerin aile ve yakınlarının devlete ve millete emanet olduğunu söyledi.
Vali Dr. Osman Varol, 14 Ekim 1992’de Şırnak’ta teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Şehid Asteğmen Recep İnce’nin Suluova ilçesinde yaşayan annesi Fadime İnce ile babası Nuri İnce’yi evlerinde ziyaret etti.
her fırsatta şehit aileleri ile bir araya gelerek sorun ve sıkıntılarını dinleyen Vali Dr. Osman Varol, şehit ailelerinin ihlaslı olduğuna dikkat çekti.
Vali Varol, “Ay yıldızlı, al bayrağımızın vatanımız üzerinde halen özgürce dalgalanması, şehitlerimizin ve gazilerimizin emsalsiz fedakârlıklarının eseridir. O yüzden tüm şehit yakınlarına ve gazilerimize minnettarım.
Sizlerin dertleri, bizlerin dertleridir. Benim kapım sizlere sonuna kadar açıktır. Görevim süresince şehit ailelerine ve gazilerimize yakın ilgi ve alaka gösterdim ve göstermeye de devam edeceğim. Devletimizin imkânları dâhilinde sizlere her türlü desteği sağlayacağız” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle