logo

reklam

Vali Varol Amasya’ya Yapılan ve Yapılacak Yatırımları Değerlendirdi

Vali Varol Amasya’ya Yapılan ve Yapılacak Yatırımları Değerlendirdi
Bu şehri cazip hale getireceğiz.
AMASYA Valisi Dr. Osman Varol, ilde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.
Amaçlarının Amasya’yı ülkenin parlayan yıldızı haline getirmek olduğunu vurgulayan Varol, şunları kaydetti:
“Bu sadece benim, milletvekillerin, Beledeye Başkanlarının görevi değil, hep birlikte el ele ekip halinde yapılacak çalışmaların sonucu olacaktır. Bu çalışmaları yaparken de takipçi olacağız. Sonuca ve sürece odaklı çalışacağız. Heyecansız bir şekilde olaylara bakarsak sıradan miskin ve bitkin bir şehri önümüzde buluruz.”
Vali Varol, Amasya’ya kazandırılmak istenen ve eğitim, turizm, sağlık, tarım, ormancılık, ulaşım gibi birçok alanı kapsayan yatırımların kenti orta vadede harekete geçirecek önemli yatırımlar olduğunu anlatarak, “Bundan sonrada çalışmalarımız aralıksız olarak devam edecek ve bizde bunu takip edeceğiz. Nihayetinde amacımız bu şehre hizmet etmek. Bu şehri cazip hale getireceğiz. İşte burada yapılan çalışmalar buradaki sosyal hayatın, ekonomik hayatın canlı olmasına yönelik yapılan çalışmalar.” dedi.
Vali Varol, “Amasyalı ve Amasya’da yaşayan bürokratlar olarak yapmamız gereken şey el birliği ile bulunduğumuz makamlara değer katmak suretiyle geleceğin Amasya’yı inşa etmektir.
Amasya için kafa yormaya, Amasya için değerler üretmeye ve geleceğin Amasya’yı inşa etmek için hep beraber gayret göstermeye ahdettik. Bu bakımdan da tüm gücümüzle çalışmaya gayret gösteriyoruz.” ifadelerini kullandı.
Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında ve sunumuyla gerçekleşen ilde yapılan çalışmalar ve projeler hakkındaki toplantıya kamu kurum ve kuruluş müdürleri, Amasya Valiliği Dış İlişkiler ve AB – Proje Koordinasyon Birimi katıldı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle