logo

reklam

Vali Varol, Basınla Buluştu

Vali Varol, Basınla Buluştu
“kenti ortak akıl ile yönetiyoruz.
Amasya Valisi Dr. Osman Varol, STK’lar ile kentin sorunlarını ve çözüm önerilerini istişare ettiklerini belirterek Amasya Valiliği olarak her kesimin ortak görüşünü alarak çalışmalar yaptıklarını belirtti.
Amasya’nın insanı ve coğrafik zenginlikleriyle çok zengin bir kent olduğunun altını çizen Vali Varol, hep beraber kenti daha yaşanılabilir kılmak için ortak görüşler çerçevesinde çalıştıklarını söyledi.
Toplumun her kesimi ile bir araya gelmeye özen gösteren Vali Dr. Osman Varol, Amasya’da bulunan basın mensupları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Vali Varol, Toplumun herkesimi ile görüşme ve onların fikirlerinden her zaman yararlanıyoruz. Çalışmalarımıza ve projelerimize STK’ları da dahil ediyoruz. Kentimizde bulunan tüm kesimleri çalışmalarımıza katmaya çalışıyoruz. Çoğulculuk ilkesine uygun her kesim ile diyaloglarımızı sürdürüyoruz. Başarımızın temeli de burada yatmaktadır. Bir Şehir plansız-programsız büyüyemez, gelişemez. Amasya’mızda kesinlikle ortak bir akıl gerekir. Bu kentin, kent vizyonunu değiştirmemiz lazım. Bu statü iyi kullanıldığı zaman bence çok büyük bir kazanç olaçaktır. Şehrimizi halkımızla, iş adamlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle, kurum ve kuruluşlarımızla birlikte, ortak akıl ile yöneteceğiz. Bu şehirde yaşayan herkesin söz hakkı olacak. Kentin tüm ortak aklını; sivil toplum örgütleri, ticari örgütleri, meslek örgütlerini bir araya getirir. Bu ortak aklı bir araya getirip Amasya’yı planlamak gerekiyor.” dedi.

Gazetecilik mesleği herkese eşit mesafededir
Beyin fırtınası şeklinde geçen toplantıda yaptığı konuşmada, Bu kent eğer geliştiyse sizin katkınız var ama yeterince gelişmediyse bunda da sorumluluğunuz var” tespitinde bulunan Vali Varol, “Devlet olarak bizler elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da gayret ediyoruz. Bu çerçevede herkese eşit mesafedeyiz. Gazetecilik mesleği herkese eşit mesafede olması gereken bir meslektir” dedi.
Basın işinin meşakkatli olduğunu dile getiren Vali Varol, “ Çok önemli, zor ve sıkıntılı bir göreviniz var. İşinizin tüm zorluğuna rağmen vatandaşların haber alma özgürlüğünü sonuna kadar yapıyorsunuz yapmaya da devam edeceksiniz. Önemli olan Bingöl’de ve Türkiye’deki vatandaşlarıma güzel bir şekilde ışık tutabilmek. Burada kaldığımız süre içerisinde karşılıklı bilgi alıp vermede sıkıntı yaşayamayacağımızı düşünüyorum. Umarım hepimiz için güzel günler olacak” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle