logo

reklam

Vali Varol, görev başındaki polisleri ziyaret etti

AMASYA Valisi Dr. Osman Varol, 2017 yılının son gecesinde şehrin giriş noktalarında nöbet tutan polis ekiplerini ziyaret ederek, moral verip yeni yıllarını kutladı.
Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasya İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut ile birlikte trafik denetleme, arama ve kontrol noktalarında görev yapan emniyet mensuplarını ziyaret etti. Vali Varol ilk olarak uygulama noktasında durdurulan vatandaşların yeni yılını tebrik etti. Daha sonra Varol polis ekipleriyle sohbet ederek yeni yılını kutladı.
Yapılan çalışmalar hakkında İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut’tanr bilgi alan Vali Varol, ziyaretler esnasında duygularını dile getirerek, “İnsanlarımızın huzurunu ve güvenliğini tehdit etmeye çalışan terör örgütleri bu emellerine ulaşamayacaktır” dedi.
Hüzün ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktıklarını söyleyen Vali Varol, “Yeni yılın hepinize huzurlu, sağlıklı bir yaşam ve yeni umutlar getirmesini diliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde birbirimizi daha çok severek vatanımıza ve milletimize sahip çıkacağız. 24 saat vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak için görev yapan güvenlik güçlerimiz, dün olduğu gibi bundan sonra da, birlik ve beraberliğimize bozmaya çalışacak, milletimizi umutsuzluğa ve yılgınlığa sevk edecek terör olaylarına aman vermeyecektir” şeklinde konuştu.
Ülke olarak el ele dayanışma içerisinde olunmasının önemine değinen Vali Varol, 2018 yılının herkese hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, görev başındaki polis memurlarına iyi görevler temenni etti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle