logo

reklam

Vali Varol Halk Gününde Halkın Sorunlarını Dinliyor

Vali Varol Halk Gününde Halkın Sorunlarını Dinliyor
Kapımız her zaman vatandaşımıza açık
Amasya Valisi Dr. Osman Varol, 2019 yılının ilk Halk Günü toplantısını bugün gerçekleşecek. Amasya Ticaret ve Sanayi Odası konferans salanunda gerçekleşecek Halk Gününde, sorunu olan vatandaşları kabul ederek sorunlarına çözüm bulacak.
Amasya Valiliğinden verilen bilgiye göre; Vatandaşların istek ve taleplerini ilgili mercilerine doğrudan iletilmesi, sorunların çözüme kavuşturulması amacıyla her ayın ilk salı günleri Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda vali Varol başkanlığında “Halk Günü” yapılacak.
Vali Varol, vatandaşların problemlerini dinleyerek kısa süre içerisinde çözüm üretmek ve yardımcı olmak amacıyla Halk Günü toplantılarının gerçekleştirildiğini, devlet-millet kaynaşmasının en güzel örneklerinden biri olduğunu söyledi.
Halk günü uygulamasında görüşmelere ilgili kurumlardan temsilcilerinde katıldığını belirten Vali Varol, “Böylece vatandaşlar istek ve şikâyetlerini en yetkili kişilere aktarmaktadır. Bu da sorunların daha iyi bir şekilde anlaşılması ve çözümünün daha kısa sürede yapılmasını sağlamaktadır.” dedi.
Vali Varol, “Vatandaşların fikir ve önerilerinin İlimiz açısından son derece önem arz ettiği bu tür toplantıların belli aralıklarla yapılması yerinde bir uygulamadır.” diyerek; “Bize bir talebi, sıkıntısı ve önerisi olan vatandaşlarımız bize gelebilirler. Yetkimiz dahilinde çözebileceğimiz konuları hemen talimat vererek çözebiliriz, çözemeyeceğimiz konularda da hemen notumuzu alıp, çözmek için gayret gösteririz. Kapımız her zaman vatandaşımıza açık. Amacımız vatandaşımıza yardımcı olmak. Burada vatandaşımıza hizmet etmek için varız. Vatandaşımızın hizmetindeyiz.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle