logo

reklam

Vali Varol, Hasta Ziyaretinde

Varol; Acil servis çalışanlarımız çok zorlu bir görevi yerine getiriyor
Amasya Valisi Dr. Osman Varol, “İnsanlarımızın yaşam kalitesini yükselterek halkımızın daha sağlıklı bir hayat sürdürmesi için bütün zorluklara rağmen gece gündüz demeden büyük özveriyle bu onurlu ve kutsal görevi yerine getirmeye çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarımızın başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.
Vali Dr. Osman Varol, Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisini ziyaret etti. Varol burada hastanenin acil servis, çocuk ve yetişkin bölümlerinde tedavi gören hastalar ve hasta yakınları ile hasbihal ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Hastanede tedavi gören çocuklara hediyeler verdi.
Varol, Acil servisin hastanenin önemli alanlarından biri olduğunu ifade eden Vali Varol, “Acil servisler oldukça yoğun başvuru alan birimlerimiz bu nedenle acil servis çalışanlarımız çok zorlu bir görevi yerine getiriyor” dedi.
Vali Varol, Garnizon Komutanı Piyade Albay Mehmet Atlı ile İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz’in de yer aldığı ziyaretinden Hastane Başhekimi Doç. Dr. Seyhan Yılmaz’dan geniş birifing aldı

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle