logo

reklam

Vali Varol Köylerde

Köylerimizin mevcut yaşam koşullarını iyileştiriyoruz
Amasya valisi Dr. Osman Varol, Amasya’daki köylerde başta İl Özel İdaresi olmak üzere kamunun ciddi yatırımları olduğunu söyledi.
Vali Varol, sorunları yerinde tespit etmek ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinlemek amacıyla gerçekleştirdiği köy ziyaretlerini sürdürüyor. Kırsal kesimde yaşayan vatandaşların sorunlarını yerinde çözmek amacıyla köy köy dolaşan Vali Dr. Osman Varol, köylülerin karşılaştığı sorun ve ihtiyaçların tespitini yapıyor.
Vali Varol, Köylerimizin mevcut yaşam koşullarını iyileştirerek vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek için tüm imkânlarıyla çalışmaların sürdürüldüğünü söyleyen Vali Varol, ilgili kurum müdürlerine talimat vererek vatandaşların yaşadıkları sıkıntıların çözülmesi noktasında gereken çalışmaların yürütülmesini istedi.
Vali Varol, köylerde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti ve sorunlarını dinledi. Köy muhtarından köyün genel yapısı hakkında bilgiler alan Vali Varol, tek tek söz vererek sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Vali Dr. Osman Varol’un köy ziyaretlerine İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Erarslan ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin Acar da katılıyor.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.