logo

reklam

Vali Varol, Muhtarlarla Buluştu

Amasya Valisi Dr. Osman Varol, merkez ilçe mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi.
Büyük Amasya Otelinde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Vali Varol, düzenli olarak muhtarlarla bir araya gelerek dilek ve şikayetlerini dinleyeceğini söyledi.
Kamu hizmetlerinin daha verimli yürütülmesi için karşılıklı iş birliğinin önemine değinen Varol, halkın her anlamda refah seviyesini yükseltmek, yaşam kalitesini artırmak, kamu yatırım ve hizmetlerinin yönlendirilmesinde muhtarların fikirlerini önemsediğini belirtti.
Muhtarların önemli görevler üstlendiğinin altını çizen Vali Dr. Osman Varol, “Muhtarlarımız, devletin yanında halkın; halkın yanında ise devletin temsilcileridir. Muhtarlarımız, vatandaşlarımızın devlet kurumlarıyla olan ilişkilerinde köprü görevi görmektedir. Muhtarlıklarımız sadece en küçük idari birim olma vasfını taşımakla kalmıyor, aslında demokrasinin nüvesini teşkil ediyorlar.” diye konuştu.
Muhtarların halkın nabzını tuttuğunun altını çizen Varol, şöyle konuştu:
“Türkiye, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bölgesinde ve küresel ölçekte, adaleti ve insan haklarını temsil etmektedir. İçte ve dışta bu büyük yürüyüşümüz, bu kalkınma ve gelişme sürecimiz, hangi ihanet çevresi, hangi küresel güç, hangi terör örgütü karşı çıkarsa çıksın, bu milletin imanı ve kararlılığı ile devletimizin yüksek dirayeti sayesinde kararlılıkla devam edecektir. Devletimizin, yegane gayesi ‘İnsanı Yaşat ki, Devlet yaşasın’ sözünden hareket ederek her alanda insanı üstün tutarak, ona değer vererek, şefkatli ve merhametli yüzünü göstererek, ihtiyaç duyduğu hizmetleri yerine getirerek onu yüceltmesidir. Köylerimizde ve mahallelerimizde en asli görevimiz, burada yaşayan vatandaşlarımızın güvenliğini, huzurunu ve esenliğini sağlamaktır. Bu noktada hep birlikte, başta FETÖ, PKK, DAEŞ gibi terör örgütleri olmak üzere terörle mücadelede ödün vermeden kararlılıkla mücadelemizi sonuna kadar sürdürmeye kararlıyız.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle