logo

reklam

Vali Varol Muhtarlarla Buluştular

Vali Varol Muhtarlarla Buluştular
Muhtarlar devletin mührünü taşıyor
AMASYA Valisi Dr. Osman Varol, Toplumda mahalleye verilen önemi belirterek, “Mahalle, bizim kendimize mahsus, başka yerlerde örneği olmayan bir sosyal müessesemizdir. İnsanların kendilerini ait hissettikleri, dayanışmanın gerçekleştiği, yalnızlıktan ve gariplikten uzaklaştığı, gelecekle ilgili belirsizlikleri ve riskleri göğüsleme konusunda mahalle muhtarı başta olmak üzere organlarına güvendikleri bir sosyal kurumdur” dedi.
Vali Varol, Amasya’da mahalle muhtarları ile toplantıda bir araya geldi. Belediye Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ile birlikte İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Jandarma Alay komutanı Selami Akşit ile birilkte kamu kurum müdürleri katıldı. Vali Varol, muhtarlarla sohbet etti. Muhtarların mahalleleriyle ilgili taleplerini dinledi.
Muhtarların devletin mührünü taşıdığına vurgu yapan Vali Dr. Osman Varol, “Devletin temsilcisi olarak taşıdığınız bu sorumluluk ile devletimizin mahallelerde ki gözü kulağısınız. Temel göreviniz budur, böyle bir misyonunuz var. Mahallelerinizde ki sorunları, eksiklikleri, mahalle sakinlerinin taleplerini bizlere bildirmek ve çözüm aramak sizin en temel görevlerinizdendir. Sizler, elinizde az imkan olmasına rağmen, devletin verdiği görevlerin yanı sıra toplumun size yüklediği bazı görev ve sorumlulukları da taşıyorsunuz. Bir takım küskünlükleri barıştırıyor, anlaşmazlıkların çözümünde rol oynuyorsunuz. Ayrıca mahallinin önemli kanaat önderisiniz. Dolayısıyla yaptığınız iş çok önem taşımaktadır. Amasya çok güzel bir şehir ve bu şehrin bizlerden beklentisi var. Bu beklentilere cevap verme noktasında hep birlikte elimizi taşın altına koyacağız ve daha güzel bir Amasya için hep beraber gece gündüz demeden uyumlu bir şekilde çalışacağız. Buna inanıyorum” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle