logo

reklam

Vali Varol Şehit Ailelerini Yalnız Bırakmıyor

Vali Varol Şehit Ailelerini Yalnız Bırakmıyor
Bu millet tarihin hiçbir devrinde boyun eğmedi
AMASYA valisi Dr. Osman Varol, “Devletin, milletin bekası, bayrağımız, dinimiz, namusumuz vatanımız için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Onların emaneti emanetimizdir anlayışıyla şehitlerimizin emanetleri olan ailelerimize saygı ve hürmetlerimizi sunuyorum” dedi.
Vali Varol beraberinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Arslan ile İl Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu ile TÜRKSAT A.Ş.’nin Gölbaşı’ndaki tesislerinde hain darbe girişimi sırasında Şehit olan Ahmet Özsoy ve Mardin’de Şehit olan Yüzbaşı Alper Kalem’in Amasya’da yaşayan ailelerini ziyaret etti.
Türkiye’nin üzerinde çok büyük oyunların oynandığını belirten Vali Varol, “Büyük ve güçlü bir Türkiye’den korkanlar, bu necip milletin bölünmesini arzulayıp, kardeşi kardeşe kırdırmak isteyenler, sözde dost görünüp istiklalimize kastedenler terör eylemleriyle amaçlarına ulaşabileceklerini zannediyorlar. Bu millet tarihin hiçbir devrinde boyun eğmedi, bundan sonra da eğmeyecektir. Milletimiz bunlara Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşında verdiği cevabı, 15 Temmuz’da bir kere daha hatırlattı. Devlet büyüklerimizin dik duruşu ve kararlılığı sayesinde ve milletimizin istiklaline sahip çıkması neticesindedir ki bu gün hamdolsun vatanımız tektir. Bu güzel vatan toprağında huzur içinde yaşamamızın en büyük teminatı da Şehitlerimiz ve Gazilerimiz ile onların aileleridir, sizlersiniz. Vatanımızın birliği, huzuru ve Devletimizin bekası için sizlerden dua istiyorum” diye konuştu.
Vali Dr. Osman Varol, Canından kıymetli evladını, yine canından kıymetli vatanına hediye eden şehit ailelerimiz bizlere vatan emaneti olduğunu belirterek, “Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek. Şehit ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kapım şehit ailelerine 24 saat açıktır. Her zaman yanlarındayız. Vatandaşımızın güvenliği, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını feda etmiş aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” diye konuştu.
Şehit aileleri Özsoy ve Kalem ailelerindeki ziyaretlerde tüm Şehitlerimiz için yapılan dualarla son buldu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle