logo

reklam

VALİ VAROL’dan GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETLERİ

VALİ VAROL’dan GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETLERİ
Devletimiz vatandaşlarımız için vardır
Amasya Valisi Dr. Osman Vacrol, Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giderek tedavi görmekte olan yatan hastaları kaldıkları odalarında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastane yöneticisi Mustafa Erdoğan Vaüli Varol’a eşlik etti.
Vali Varol, hastalarla bir süre sohbet ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hasta ve hasta yakınlarıyla yakından ilgilenerek, sorun ve sıkıntılarının olup olmadığını sordu.
Vali Dr. Osman Varol, Devletimiz vatandaşlarımız için vardır, her türlü sıkıntılarında yanlarında olup desteklerimizi sürdüreceğiz. Bu günde hastalarımızın dualarını, gönüllerini almaya geldik. Tüm hastalarımıza Allah’tan şifa diliyorum. Devletimiz güçlüdür. Her türlü tedavilerinin yapılması için desteklerimizi sürdüreceğiz.” dedi.
Vali Varol, Sağlık hizmetleri bakımından devletin yaptığı sağlık yatırımlarıyla Türkiye’nin çok önemli yerlere geldiğini kaydetti. Yapılan yatırımların Amasya’da da yansımalarının görüldüğünü belirten Vali Varol, eski bir hastane olan Hastaneninde bile hizmetlerin çağa uygun bir şekilde devam etmesinin sağlandığını dile getirdi. Özverili bir şekilde çalışmalarına devam eden tüm sağlık çalışanlarına ve yöneticilerine teşekkür ederek açıklamasını sürdüren Vali Varol, “Amasya olarak çok şanslıyız. Genç, dinamik, kabiliyetli ve uyumlu bir ekiple çalışma fırsatı bulduk. Hepsine uyumlu ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle