logo

reklam

Valiye şehit aileleri ziyareti

AMASYA valisi Dr. Osman Varol, “Vatan, bayrak ve mukaddesat için canını seve seve veren kahraman vatan evlatları olduğu sürece, yurdumuzu bölmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Aziz şehitlerimizin çocukları, yakınları bizim için kutsal birer emanettirler. Devletimiz şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da her zaman sizlerin maddi manevi yanındadır. Acılarınızı paylaşıyor, şehit olan kardeşimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.
Amasya Valisi Varol’un Büyük ve anlamlı ziyaretçileri vardı. Vali Varol’u şehit Uzman Çavuş Ali Bilgiç’in babası Emrullah Bilgiç, şehit olan İdris Bolat’ın babası Osman Bolat, şehit Hava Kıdemli Astsubay Başçavuş Recep Gülen’in kardeşi Sultan Gülen ile şehit Jandarma Er Ali Türker’in babası Nuri Türker ve annesi Kamile Türker ziyaret etti.
Şehit ailelerinin daima yanlarında olduklarını ve şehitlerin aziz hatıralarının gönüllerde daima yaşayacağını kaydeden Varol, ülkenin huzur ve güvenliğine kast eden hain odakların emellerine asla ulaşamayacağını sözlerine ekledi.
Şehit aileleri ise yaptıkları konuşmalarda, “vatan sağolsun” vurgusu yaptı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle