logo

reklam

Varol; “Bizim Önceliğimiz Vatandaşın Memnuniyetidir”

Amasya Valisi Dr. Osman Varol
“Bizim Önceliğimiz Vatandaşın Memnuniyetidir”
AMASYA Valisi Dr. Osman Varol, kamuda çalışan ve kamu görevi yürüten tüm çalışanların üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmakla mükellef olduğunu belirterek, “Vatandaş memnuniyetini esas alan bir yaklaşım, bir hizmet anlayışı ile çalışacağız. Güler yüzlü bir yaklaşım vatandaşlarımıza sergileyeceğiz. Ülkenin tüm kurumları güler yüzlü olmalı. Şehrimizde hep beraber yolumuza devam edelim.” dedi.
Vali Varol, 11-12 Ekim 2017 tarihlerinde Ankara Gölbaşı Vilayetler Evinde gerçekleştirilen 2017 yılı Valiler Buluşması Toplantılarına ilişkin kurum müdürleriyle bir araya geldi.
Vali Varol, Bu ülke adına ve hizmet verdiğim şehir adına ben farklı olarak ne yapabilirim sorusunu kendinize sorun. Bir önceki yıldan farklı işiniz olsun. Ürettiğiniz hizmete göre bu değişebilir. Bazen sadece hizmet kalitesini arttırmak adına olabilir ürettiğiniz hizmetin sayısını artırmak olarak, hızını artırmak olabilir. Yapılan işe göre bu değişir. Ama mutlaka farklı bir şeyler olsun” dedi.
2017 yılında güzel çalışmaların yapıldığını ve yapılmaya da devam ettiğini belirten vali Dr. Osman Varol, “Bunları büyüterek artırarak yapmak mecburiyetindeyiz. Ülkede adeta bir seferberlik var. Böyle olmak zorunda. Çünkü bir gerçeği bir kez daha gördük. Adeta terör örgütleri yarışa girdi. Bu millet karşısında terör örgütlerinin başaracağı hiçbir şey yok. Benim yapacağım işten ne olur demeyin. Her iş önemli biz yaptığımız işte bir önceki yıldan farkımız olsun. Üst yöneticiler olarak bunun gayreti içinde olunuz. Siz harekete geçmezseniz arkanızdaki kimse harekete geçmez. Buradaki herkes vatanı için canını feda edecek kadar seviyor. Bunun bilincindeyiz. Bunu çalışarak göstereceğiz. Ülkeye olan sevgimizi işimizi mükemmel yaparak, çok çalışarak yapacağız. Bundan halkı mahrum etmeyin. Bundan çalışma arkadaşlarınızı buna göre motive edin vizyon verin. Takip edin insanlarımızın her alandaki refah seviyesini mutluluğunu yükselttikçe ülkesine ve devletine olan güveni de artacaktır. Bunu sözlerle değil işlem ve eylemlerimizle yapmamız, göstermemiz gerekiyor. Toplum bizim önderliğimizde, kurumların önderliğinde yoluna hızlıca devam etmeli.” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle