logo

reklam

Varol Geleceğimizin Çocuklarımızın eğitimi, milletimizin ve ülkemizin bekası için önemlidir

Amasya valisi Dr. Osman Varol
Geleceğimizin Çocuklarımızın eğitimi,
milletimizin ve ülkemizin bekası için önemlidir
Amasya valisi Dr. Osman Varol, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şartlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için devletin verdiği imkânları seferber ettiklerini belirtti.
Vali Dr. Osman Varol, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesindeki Şirin Çocukevini ziyaret etti. Vali varol’un ziyaretine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin Acar ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Arslan da katıldı.
Çocukların okul ve eğitim durumları hakkından yetkililerden bilgi alan Vali Varol, “Devletimiz koruma ve bakımı altındaki çocuklarımıza her türlü imkânı sağlıyor ancak sevgi ve sıcak aile ortamını paylaşmak ve onları mutlu etmek amacıyla sürekli ziyaretlerde bulunuyoruz.
Vali Varol, “Kocaman yürekli ve sevgi dolu çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri milletimizin ve ülkemizin bekası için büyük önem arz etmektedir. Bu anlamda toplum hayatına anlam katan çocuklarımızla bir arada olmak ve onların en iyi şekilde yetişmesine vesile olmak hem insani, hem de bizlere atfedilen görev sorumluluklarımız içerisindedir. Her fırsatta bir araya geldiğimiz birbirinden güzel çocuklarımızın en iyi şartlarda kendilerine ve çevresine faydalı bireyler olabilmeleri için bizler elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle