logo

reklam

VAROL; Hizmetler Bir Bütün Olarak Düşünülmesi Gerekir

AMASYA İl Özel İdaresi’nin bugüne kadar Amasya’ya güzel eserler kazandırdığını belirten Vali Dr. Osman Varol, Türk idari sistemindeki en eski yerel yönetimlerden olan İl Özel İdaresi’nin Amasya’nın yolunda, suyunda, her noktasında imzası ve çok büyük emeği olduğuna vurgu yaptı.
Amasya İl Genel meclisi 2018 yılı nisan ayı toplantısına Vali Dr. Osman Varol başkanlık yaptı. Toplantıya İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Faruk Aykutlu, meclis üyeleri ve birim müdürleri katıldılar.
Amasya İl Genel meclisi üyelerine seslenen vali Varol, “hizmetlerin bir bütün olarak düşünülmesi gerektiğini, planlamaların ise vatandaşların talepleri doğrultusunda oluşturulmasını istedi. Karşılıklı fikirlerimizi ortaya koyup tartışmalıyız. Bu tartışmaları yaparken de kişisel tartışmaları bir kenara bırakalım. İşimize, ilimize bakalım. Çözüm üretelim. Çözüm üretmeden önce çözümü üretecek yöntemimizi belirleyelim. Yöntemimiz doğru olursa geri dönüp önceki yaptığımız işleri yeniden yapmak zorunda kalmayız” dedi.
Vatandaşın seslerine kulak verilmesini de isteyen Vali Varol, “Önceliğimiz yol olacak. Ancak sadece yol yapma mantığı içerisinde olmayacağız. Yol yaparken diğer hizmetlerin de yapılmasına azami hassasiyet göstereceğiz.Ben ziyaret ettiğim her köyde hemen hemen aynı talepler ile karşılaştım. Vatandaşlarımızı dinledim. Siz de dinleyin. Bizim önceliğimiz yol, başka işler olmasa da olur diye bir mantıkla hareket etmeyin. Hizmetleri bir bütün olarak düşünün. Yasalar çerçevesinde hangi hizmetler yapılması gerekiyorsa hizmetlerimizi vatandaşlarımızın ayağına götürelim” diye konuştu.
Ayrıca çöp toplama hizmetlerinin geliştirilmesini, kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın, belde merkezlerimizdeki gibi bu hizmetlerden yararlanabilmesını hedeflediklerini belirten Vali Varol, Köylerimizde su kullanımında saat uygulaması ile ilgili bir çalışma yapacağız.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle