logo

reklam

Varol’lar Şehit Aileleri Ziyaretinde

Vali Dr. Osman Varol ve eşi Funda Varol, şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti. Şehit ve gazi aileleri ile görüşen Varol çifti, şehit yakınlarının her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
Varol çifti, Mardin’in Nusaybin ilçesinde 2016 yılında terör örgütüne yönelik operasyonda şehit olan Piyade Yüzbaşı Alper Kalem ile Şırnak’ta 1992 yılında hain terör örgütü ile girilen çatışmada şehit olan Piyade Kıdemli Çavuş Hayrettin Çoban’ın ailelerini ziyaret ettiler.

VAROL; Şehitlerimiz, devletimiz için en kutsal varlıkları olan canlarını feda etmişlerdir
Şehit ailelerimizi ziyaret ederek istek ve taleplerini dinleyen Vali Dr. Osman Varol “Yüce Allah Kuran-ı Keriminde şehitlerimiz için ‘Allah yolunda öldürülenlere, ölüler demeyin. Bilakis onlar diridirler, lâkin siz anlayamazsınız’ buyurmuştur. Şehitlerimiz milletimiz, bayrağımız, vatanımız ve devletimiz için en kutsal varlıkları olan canlarını feda etmişlerdir. Bu anlamda tüm kutsal değerlerimiz için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi, rahmetle, minnetle ve şükranla anıyorum. Şehitlerimize ancak vefa borcumuzu bizlere bıraktıkları emanete sahip çıkarak ödeyebiliriz. Bu anlamda şehit ailelerimizin her zaman yanında olduğumuzu belirterek, kendilerinin istek ve taleplerinin bizler için önemli olduğunu vurgulamak isterim. Şehit yakınlarına her zaman kapımız ve gönlümüz açıktır.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle