logo

reklam

VATAN İçin Yaşayıp Öldünüz;

amasya da 4 şehitGençlerimiz Şehadet’e Birlikte Yürüdüler
VATAN İçin Yaşayıp Öldünüz; Siz Toprağa Değil, Kalplere Gömülüyorsunuz.
Ankaradaki hain bombalı saldırıda 28 şehidimizden 2 Amasya’lı şehit oldu. Onların acısı yürekleri dağlarken, Diyarbakır’da askerleri taşıyan askeri araca düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan 6 askerden 2’sinin acı haberi memleketleri Amasya’da ulaştı.
Türkiye’nin yürğini yakan şehit haberleri peş peşe gelirken vatanı ve bayrağı uğruna toprağa düşerek Şehitlik mertebesine ulaşmış askerlerimiz için onlara olan minnetimizi, Amasya’dan dört şehidimizi vatan toprağına uğurlayarak yerine getireceğiz.
Ankara’da 28 kişinin yaşamını yitirdiği terör saldırısının şokunu yaşayan Türkiye, Diyarbakır ve Şırnak’tan da acı haberler aldı. Diyarbakır’da askeri aracın geçisi sırasında meydana gelen patlamada 7 asker şehit oldu. İdil’deki operasyonlarda ise 1 asker ve 1 polis şehit oldu.
Amasya’nın Ankara saldırısında 2 ŞEHİTİMİZ Var
Ankara’da askeri servis araçlarına yönelik bombalı saldırıda hayatını kaybedenlerin arasında Astsubay Kd. Bçvş. Recep Gülen ve Astsubay Kd. Bçvş. Ertan Akgül’de şehit düştü.
Ankara’da askeri servis araçlarına yönelik bombalı saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerinden alınan DNA örnekleriyle cenazelerin kime ait olduğu belirlendi. Hayatını kaybedenler arasında askerler ve siviller bulunuyor. Saldırıda yaşamını yitiren 12 asker, 14’ü sivil personel, 2’si başka kurumlarda çalışan memur toplam 28 kişinin isimleri açıklandı.
Diyarbakır’da da 2 ŞEHİTİMİZ var
Diyarbakır’da askeri aracın geçisi sırasında meydana gelen patlamada 7 asker şehit düşerken, şehitlerden iki şehit Amasya’lı Recep Bodur ve Mustafa Bilgili şehit düştüler. Şehitlerimiz Recep Bodur ve Mustafa Bilgili diğer şehitlerimiz gibi vatan adına bayrak oldular.
Bugün Diyarbakırda düzenlenecek Devlet töreninden sonra memleketlerine uğurlanacak olan Şehitlerimiz önce Merzifon Hava alanına gelecek. Şehitlerimizden Recep Bodur Aydınca Yolyanı köyünde, Şehit Mustafa Bilgili ise Suluova’da devlet töreni ile toprağa verilecek.
Ankara şehitlerimizin vatan toprağına uğurlanışlarıda henüz belli olmadı.

 

Utanıyorum Şehidim, Utanıyorum, Yemekten, İçmekten, Senin Annen Ağlarken Gülmekten Utanıyorum! Sanma ki; Unutuyor, Unutturuyoruz. Unutanları barındırmaktan utanıyorum. SEN; vatan için bizim için şehit olurken, Seni Görmezden Gelenlerden Utanıyorum..

VATAN İçin Yaşayıp Öldünüz; Siz Toprağa Değil, Kalplere Gömüldünüz.

Gene Hangi Dua’yı Okudun Anne. Vurulduğum Yerde Güneş Açtı. Yinemi Ağlıyorsun Anne. Cennetime Yağmur Yağdı..

Kan Dökmeyi Seven Bir Millet Değiliz, ANCAK Söz Konusu Vatan ise Dünyanın Şah Damarını Keseriz…

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğruna ölen varsa vatandır!

 

Şehitler Ölmez

Öyle bir sevda ki VATAN sevdası,
Uğruna gider, canların hası…
Kanla yazılsa da kaderi, şansı,
Her şeye bedeldir, Ay_Yıldızın dalgalanması…
Şehitler ölmez, Şehitler ölmez…

Kartal bakışları haktan yanadır,
TÜRKİYE SEVDASI canından candır,
VATANI korumak en büyük şandır;
VATAN uğruna ölmekte vardır…
Şehitler ölmez, Şehitler ölmez…

Ölü demeyin sakın onlara,
Cennetin müjdesi geldi onlara…
Canlarını verdiler VATANLARINA,
Canım kurbandır yollarına…
Şehitler ölmez, Şehitler ölmez…

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle