logo

reklam
23 Ağustos 2016

Vekaletle kurban kesimi

HAYATCANVekaletle kurban kesimi
Hayat Can Derneği Başkanı Cengiz Erdem
Sizleri bekleyen muhtaçlar var
Amasya Belediye Başkan yardımcısı ve Hayat Can Derneği Başkanı Cengiz Erdem, ihtiyaç sahibine ulaşmak için her yıl olduğu gibi bu Kurban da yola çıkıyoruz. Siz de kurban hisselerinizi bu iyilik kervanına katabilirsiniz. dedi.
Amasya Belediyesi bünyesi içerisinde faaliyet gösteren ve ihtiyaç sahiplerinin umut kapısı olan Hayat Can Derneği bu yıl Kurban’da hisse bedelinin 650 lira olarak belirledi.
Amasya insanının hayırsever yapısının Hayat Can’ı günden güne güçlü kıldığını belirten Amasya Belediye Başkan yandımcısı ve Hayat Can Derneği Başkanı Cengiz Erdem, “Vatandaşlarımızdan isteğimiz; Hayat Can’ın daha çok insanımıza yardım yapabilecek güce kavuşması için, kurbanlarını 650 TL bedel ödeyerek, Hayat Can’a vekaletle kestirmeleridir” dedi.
Amasya Hayat Can Derneği, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi, Amasya halkına çağrıda bulunarak, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Amasya Belediyesi hayat Can derneğine vekaletle kurban kestirmeleri ve kurban payı verilmesini istedi. Yapılan yardımlar sonrası Amasya’daki ihtiyaç sahiplerinin umudu haline gelen Amasya Belediyesi Hayat Can Derneğinin her geçen gün daha da güçlendiğini belirten Cengiz Erdem, Kurban bir ihtiyaç sahibinin tebessümü, bir çocuğun ışıldayan gözleri, evinde sabırla bekleyen bir annenin heyecanıdır. Kurban umuttur, sevinçtir, heyecandır. Kurban muhabbettir, paylaşmaktır. Ülkemizde ve şehrimizde her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olan birlik ve beraberliğe yapacağı katkılardan dolayı Amasya halkına teşekkür etti.

KURBAN KESİM YERLERİ BELİRLENDİ
Belediye Başkan yardımcısı ve Hayat Can Derneği Başkanı Cengiz Erdem ayrıca her yıl olduğu gibi halkımızın kurbanlarını temiz ve rahat bir ortamda kesebilmeleri için hazırlıkların başladığını, bu yıl şehrimizde hacılar meydanı mahallesi itfaiye müdürlüğü bahçesi, Bahçeleriçi mahallesi Seval çay bahçesi yanı (Eski merkez kur’an kursu yeri) ve Belediye mezbahanesinde kurban kesimlerinin yapılacağını belirtti.

Share
1412 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle