logo

reklam

Yağmur Etkili Oldu

amsaya da yağmur copy

Amasya’da etkili olan kuvvetli yağmur sonrası caddeler adeta göle dönerken, çok sayıda işyeri ve bazı evleri su bastı. Amasya Belediyesi Başta Fen İşleri Müdürlüğü olmak üzere, Temizlik İşleri ve İtfaiye Müdürlüğünün yoğun çalışması sonucu Amasya’da kuvvetli yağışın bıraktığı olumsuz yaşam kalitesi kısa sürede normale döndü.
Metrekareye 40 kilogramın üstünde yağışın düştüğü Amasya’da cadde ve sokaklar bir anda göle döndü. Kuvvetli ve aşırı yağışlar sonrası loğarlar yetersiz kaldı. Kısa zamanda tüm kenti esir alan sağanak yağış sonrası yaşam olumsuz etkilendi.
Meterolojiden edinilen bilgiye göre kuvvetli yağşında gün içerisinde de görülebileceği ve vatandaşların bu konuda dikketli ve tedbirli olması istendi.

Kaya Düştü 1 Kişi Yaralı

Amasya’da dün etkisini gösteren kuvvetli yağış yaşamı olumsuz etkilerken kayaların düşmesi sonucu bir kişi yaralandı.
Amsaya’da dün öğleden sonra etkili olan kuvvetli yağış sonucu Amasya’da afet bölgesi olan Zincirlikaya mevkiinde dağdan kayaların düşmesi sonucu Hayrettin Kahyaoğlu (41) yaralandı. Hastaneye kaldıralan Hayrettin Kahyaoğlu’nun hayati tehlikesi teşhisi ile Samsun’a gönderildiği öğrenildi.

Share
1358 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle