logo

reklam

“Yaratıcı Okuma Projesi başladı

Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, “Bizler öğretmenler olarak geleceğimiz olan çocuklarımızın hayal gücünü ve yaratıcı düşüncesini geliştirmek için çalışıyoruz.” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu öncülüğünde Müftü Mehmed Tevfik Ortaokulu’nda buluşan 60 öğretmen, yaratıcı okuma ve düşünmede minik öğrencilere neler sunabilecekleri konusunda görüş alışverişindi bulundu.
İnsan hayatını etkileme açısından önemli bir yeri olan okumanın bilgi çağında değeri giderek artığını belirten Kösterelioğlu, “Çocukların daha iyi bir geleceğe sahip olması için çalıştıklarını ve bu kapsamda kent genelinde ‘Yaratıcı Okuma Projesi başlattık. Bu çalışmada, yaratıcı okumanın ortaokul öğrencilerinin Türkçe dersinde kullanımının etkililiği, öğrencilerin yaratıcılıklarına ise etkisi araştırılacak. ‘Yaratıcı Okuma Projesi başlattık. İlçelerden ve merkez okullardan gelen 60 arkadaşım burada hiçbir şey talep etmeden çocuklara daha faydalı olabilmek için hafta sonu izinlerinde bizimle birlikte çalıştı.” dedi.
Kösterelioğlu, öğrenim yılı içinde çeşitli etkinliklerle çocuklara sunulacak projenin yıl sonunda yazarlarla birlikte düzenlenecek kitap okuma şenliğiyle son bulacağını kaydetti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle