logo

reklam

yarışma sonuçlandı

GENÇLİK ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, Türk Müziğini yaşatmak ve gençlerin müziğe olan ilgilerini canlı tutarak, onlara yeteneklerini sergileme fırsatı sunmak amacıyla ‘Sahne Sırası Sende’ sloganı ile ‘Gençlik Merkezleri Arası Türk Müziği Yarışması’nı üçüncü kez hayata geçirildi.
Bakanlığa bağlı 81 ilde faaliyet gösteren 220 Gençlik Merkezi’nden biri olan Amasya Gençlik Merkezi’de 2018 yılı Amasya Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen İl Seçmeleri Türk Müziği Yarışması Sonuçlandı. Amasya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen yarışmada, 18-23 Yaş Solo Ses Kız Kategorisinde birinciliği Emine Aylin Cingöz, 18-23 Yaş Solo Ses Erkek Kategorisindebirinciliği Yasin Örnek, 18-23 Yaş Özgün Yorumlama Grubunda birinciliği ise Muhammed Taha Şahin, Yasin Örnek, Emre Öztürk, Emine Aylin Cingöz aldı. 24-29 Yaş Solo Ses Kız Kategorisinde birinciliği Esra Güner, 24-29 Yaş Solo Ses Erkek Kategorisinde birinciliği Turgay Nizam aldı.

KODEK; Türk Gençliği insanlığın da umudu
Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullah Kodek, Yarışma dolayısıyla gençlerden kendilerini iyi yetiştirmelerini istedi. Kodik, “Sizler sadece bugün için değil, gelecek için ülkemizin, milletimizin ve devletimizin, içinde bulunduğumuz bölgenin de, insanlığın da umudusunuz. Başarıya giden yol öncelikle bazı şeyleri hayal etmekten geçiyor. Çıktığınız yolda yaptığınız işin en iyisini yapmak için çalışın. Bir işi yapmak için yola çıktığınızda onun her açıdan ne olduğunu ve ne olmadığını iyi inceleyin. Onu öğrenmeye çalışın. Çünkü sizin kendinizi geliştirmenizin sonucunda aynı zamanda toplumumuz da gelişecek. Toplum gelişmiş, kendini yetiştirmiş bireylerle bir araya geldiği zaman ülkemiz çok farklı bir şekilde geleceğe taşınabilir” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle