logo

reklam

Yeni Amasyaspor Kongreye Gidiyor

mustafa ödübek

Yeni Amasyaspor Olağanüstü kongreye gidiyor.
Yeni Amasyaspor yönetim olağanüstü kongre tarihini belirledi. İlk toplantı 30 Mayıs tarihinde Amasya Üniversitesi Eğitim ve Kongre salonunda yapılacak. İlk toplantıda gerekli çoğunluk sağlanmadığı takdirde 6 Haziran da yine aynı yerde yapılacağı bildirildi.
2014-2015 futbol sezonunda Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 5. grupda mücadele veren ve şampiyonluğu futbolun oynadığı yeşil sahada değil, masa başında iş bitiren sözde Kastamonu 1966 ya kaptıran Yeni Amasyaspor, 2015-2016 futbol sezonu hazırlıklarına olağan üstü kongre ile başlıyor.
Yeni Amasyaspor kulüp başkanı Mustafa Ödübek’in yeniden aday olmayı düşündüğü Yeni Amasyaspor yönetiminde değişikliğe gitmesi bekleniyor.
Amasya’ya sözüm var diyen Başkan Mustafa Ödübek, güçlü bir kadro ile lige başlamak istiyoruz. Bunun için önce bize görev veren genel kurul üyelerimizden güven almamız gerekir. Kongrede Yeni Amasyasporu şampiyon yapacak yeni yönetimler için hazırlık yapan veya yapacak olan her oluşuma sıcak bakarız. Önemli olan Mustafa Ödübek’in başkan olması değil, önemli olan Yeni Amasyasporun başarısıdır. Biz Amasya sevdası ile yaşarız. Biz Amasya adına küsmez ve darılmayız. Kim gelirse ve bizden de destek isterse, biz Amasya adına orada oluruz. dedi.
Başkan Ödübek, Amasya her şeyin en iyisine layık bir kent, bu kente birlikte sahip çıkacağız. dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle