logo

reklam

Yenilenebilir Enerji Yatırımlarında Hibe Destekleri

enerjiAmasya Üniversitesi Yenilenebilir Enerji Kulubü ve Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurulu (TKDK) Amasya İl Koordinatörlüğü TR83 Bölgesinde Yenilenebilir Enerji Yatırımları, Hibe Destekleri, Mevzuat ve İstihdam İmkanları konulu geniş kapsamlı panel düzenliyor.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının öncülüğünde yapılacak olan Panel’le Amasya Üniversitesi, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurulu, Türkiye Rüzgar Enerji Birliği ve Yedaş’ın destek verdiği R83 Bölgesinde Yenilenebilir Enerji Yatırımları, Hibe Destekleri, Mevzuat ve İstihdam İmkanları konulu geniş kapsamlı panel 14 Temmuz salı (yarın) Amasya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Kongerans salonunda yapılacak.
Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurulu (TKDK) Eylül ayında yenilenebilir enerji yatırımlarını desteklemek üzere hibe proje çağrısına çıkacaktır. (Güneş, Rüzgar, Kojenerasyon vb.)
Kamu kurumları %100, Özel Şirketler %65 hibe oranı ile Desteklenecek.
Moderatörlüğünü Amasya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekan Yandımcısı Yrd. Doç. Dr. Ünal Kurt’un yapacağı panalde konuşmacı olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı makina Yüksek Mühendisi Mustafa Çalışkan TR83 Bölgesinde Yenilebilir Enerji Kapitesi, Mevzuat ve Yatırım imkanları konularını, TÜREB Yönetim Kurulu Başkanı Elektirik Elektronik Yüksek Mühendisi Mustafa Serdar Ataseven Türkiye’de Rüzgar Enerjisi Potansiyeli ve Yatırım Süreci konularını, YEDAŞ Amasya İl Koordinatörlüğü Elektirik Elektronik Mühendisi Fatih Önder TR83 Bölgesinde Yenilebilir Enerji baüğlantı Görüşü, Kapasitesi ve Mezuatı konularını, TKDK Amasya İl koordinatörlüğü Gıda Yüksek Mühendisi Cem Aydın Yenilebilir Enerji Hibe Destekleri konularını anlatacaklar.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle