logo

reklam

Yeşil Beyazlılardan Geri Dönüş

Yeşil Beyazlılardan Geri Dönüş
Yeni Amasyaspor 2-1 Samsun Atakum Belediye
Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor, ligde zirve yarışında geri kalmamak adına, Samsun Atakum Belediye karşısına mutlak 3 puan parolası ile çıktı.
Samsun Atakum’da, yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor gibi zirve mücadelesinden kopmak istemediği zorlu üç puan mücadelesinde ilk dakikalarda karşılıklı ataklarla geçti. Samsun Atakum Belediye 18. dakikada 1-0 öne geçti. Bu dakikada ani gelişen Atakum Belediye atağında yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor ceza sahası içinde Mert Tuğ’un düzgün vuruşu golü getirdi.
Bu gol Yeni Amasyaspor tribünlerini susturdu. Golden sonra Yeni Amasyaspor ataklarını sıklaştırsada oyun rakip Samsun Atakumn Belediye’nin istediği şekilde devam etti. İlk yarı bu sonuçla biteceği tahmin edilirken sahneye Gideon Adinoy Sani çıktı. ilk yarının uzatma dakikalarında Gideon Adinoy Sani Yeni Amasyaspor’u umutlandırdı. Takımlar soyunma odasına 1-1 berabere girdi.
Yeni Amasyaspor ikinci yarıya daha hızlı girdi. Samsun Atakum Belediye ise önce bir puanı sonra kontrataklardan gelecek gol ile üç puanı ister bir oyun ortaya koydular.
Yeşil beyazlı Yeni Amasyaspor arzuladığı gole 67. dakikada kavuştu. Bu dakika içerisinde kornerden gelen topu Yasin Keleş Yeni Amasya’yı öne geçiren golü Samsun Atakum Belediye kalesine bıraktı.
Bu dakikadan sonra oyun Atakum Belediye’nin atak gözüktüğü, Yeni Amasya’nın ise kontraataklarla üçüncü golü aradığı bir oyun içinde geçti.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle