logo

reklam

Yeşilgöl; Mahkeme kadıya mülk değildir! Bu bir emanettir!

Amasya Sağlık-Sen Şube Başkan Adayı Ahmet Yeşilgöl
Mahkeme kadıya mülk değildir! Bu bir emanettir!
Amasya Sağlık-Sen Şube Başkan Adayı Ahmet Yeşilgöl, Sivil toplum örgütleri değişime, yeniliğe, uzlaşıya, çok sesliliğe açık olmak zorunda olduğunu belirterek, “Amasya Şubemizin halihazırdaki durumuna baktığımızda, ne yazık ki içerideki gürültüsünden dışarıdaki sesleri duyamayan, günceli takip edemediği için özgüvenini kaybeden bir sorun yumağı ile karşı karşıyayız. Arkadaşlarımla birlikte “Gürültü değil çok seslilik” vaat ediyoruz.” dedi.
Değişim, yenilik, uzlaşı ve çok seslilik için, arkadaşlarımla birlikte Amasya Sağlık Sen Şube yönetimine aday olduklarını belirten Yeşilgöl, “Amasya Şubemiz için, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız için. Sevgi, Saygı, Huzur, Özveri, Özgüven, Samimiyet, Çalışkanlık, Kucaklayıcılık ve nihayat Başarı vaat ediyoruz. Çok şey vaat etmiyoruz aslında, olması gerekeni yapmaya söz veriyoruz.” dedi.
“Mahkeme kadıya mülk değildir! Bu bir emanettir!” diyen Amasya Sağlık-Sen Şube Başkan Adayı Ahmet Yeşilgöl, Sağlık-Sen hepimizin. Biz birlikte güçlüyüz. Birlikte başaracağız. Adaylığımız ve bu kutlu yürüyüşümüz Amasya sağlık camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle