logo

reklam

YHKB Encümeni Toplandı

yhkbYeşilırmak Havza Kalkınma Birliği 2016 yılı Nisan ayı Encümen toplantısını Amasya valisi ve Birlik Başkanı İbrahim Halil Çomaktekin başkanlığında yaptı.
Vali Çomaktekin, Bölgemizde ortak çalışma kültürünü yerleştiren ve kapasite oluşturan Birliğimiz, YHGP Bölgesel Gelişme Ana Planı ve Yeşilırmak Havzası Entegre Su Yönetimi Planıçerçevesinde başta Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı olmak üzere diğer kurum ve kuruluşlarla koordinasyon içerisinde çalışmalarını yürüterek, gelecek dönemlerde uygulayıcı birim olarak bölgesel kalkınma amacıyla daha da aktif olarak çalışmalarda yer alacağını söyledi.
Mart ayına ait aylık cetveller tetkik edildi ve YHKB 2015 mali yılı kesin hesabının kabul ve tasdiki için Birlik Tüzüğü’nün 14/o maddesi gereğince Birlik Meclisine sunulmasına karar verildi.
Encümen toplantısı sonunda toplanan birlik meclisinde, Birlik Müdürü Yasemin Çoban, Birliğin çalışmaları hakkında ayrıntılı sunum gerçekleştirdi. Sunumda, bölgesel projeler kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında muhtelif kurumlarla yapılan proje istişareleri ve temaslarda sağlanan teknik destek bilgileri verildi.
Yeşilırmak Havza Kalkınma Birliği Nisan ayı Encümen ve meclis toplantısına vali çomaktekin ile birlikte Tokat Valisi Cevdet Can, Amasya İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çittır, Çorum İl Genel Meclisi Başkanı H. İbrahim Kaya, Amasya İl Genel Meclisi Üyesi Yücel GÜMÜŞ, Çorum İl Genel Meclisi Üyesi Yusuf Kaya, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Hayrettin Şahin, Tokat İl Genel Meclis Üyeleri L. Daim Namlı ile Salih Yıldırım ve Birlik Müdürü Yasemin Çoban katıldı.

Share
721 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle