logo

reklam

Yılbaşı öncesi sahte içki denetimi

AMASYA Emniyet Müdürlüğü, yaklaşan yılbaşı öncesi kaçak ve sahte içki uygulaması yapıyor
Esnafa işbirliği çağrısı yapan polis, esnaftan kaçak ve sahte içki satmak isteyenleri ihbar etmelerini istedi.
Amasya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri yılbaşının yaklaşması nedeniyle harekete geçti. Yılbaşında en çok ziyaret edilen mekanlar arasında bulunan Hatunya’da polis ekipleri kaçak ve sahte içki denetimi yaptı. Ekipler raflarda ve kolilerde bulunan içkileri kontrol etti. İçki şişelerinin üzerinde bulunan bandrolleri ve tarihlerini inceleyen ekipler tekel bayilerine ruhsat kontrolü yaptı.

Polis esnafa işbirliği istiyor
Yılbaşının yaklaşmasıyla kaçak içki ve sahte içki tacirlerinin önüne geçmek isteyen Amasya Emniyet Müdürlüğü ekipleri denetimlerini arttı. Amasya’da tekel bayi işleten esnaflar ise kontrollerden memnun olduklarını belirtti. Polis ekipleri ise esnafa işbirliği çağrısında bulunarak, kendilerine kaçak içki veya sahte içki gelirse ihbarda bulunmalarını söyledi. “Sizlere kaçak veya sahte alkol gelirse bizleri aramanızı istiyoruz” diyen ekipler esnaflarla ve vatandaşlarla işbirliği içerisinde olmak istediklerini vurguladı. Ekipler yılbaşı nedeniyle kaçak ve sahte içki oranının arttığını belirterek uygulamalarına sık sık devam edeceklerini söyledi.
Esnaf denetimlerden memnun
Dükkanına denetleme yapılan esnaflar, “Böyle kontrollerin yapılması bizi mutlu ediyor. En azından kaçağın engellenmesi açısından iyi bir çalışma. Zaten geliyorlardı böyle denetleme yapıyorlardı. Tabi ki bizim için iyi oluyor” dedi.
Bir başka bir esnaf ise, “Ben bu denetimlerin olmasından yanayım çünkü böyle olduğu zaman bizimde kafamız rahat oluyor. Ben bu operasyonlardan gayet memnunum. Bu şekilde olursa zaten böyle bir şeye teşebbüs etmezler. Olmasından yanayım” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle