logo

reklam

YILIN BAŞKANI

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir 2015 yılı Yılın Belediye Başkanı Ödülü’ne layık görüldü.
Yerel Yönetimler Dergisinin Bu yıl altıncısı düzenlenen ve yılın en iyilerinin belirlendiği anket sonucunda Yaptığı Sosyal, Kültürel ve Fiziki çalışmalar ile Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, 2015 yılında da Yerel Yönetimler Dergisi tarafından Yılın Belediye Başkanı seçildi. Yerel bir belediyenin başkanı olarak toplumu ve insanları doğumlarından ölümlerine kadar mutlu etmek üzere yapmış oldukları hizmetlerin varlığından söz eden Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Bu göreve başlarken Hz. Mevlana’nın ‘Gönlünü vermedikçe gönül bulamazsın’ sözü ile yola çıktık. Hizmet gönül işidir sözünü sloganımız yaptık. Hem gönlümüzü verdik hem gönül bulduk hem de hizmet ürettik. Bu hususta bize bu görevleri layık gören başta Amasyalılar olmak üzere büyüklerimize de teşekkür ediyorum.
Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanlığı döneminde ve sonrasında da bizlere inandılar ve güvendiler ki bu görevleri layık gördüler. Sonrasında Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun görevi devralmasıyla birlikte bu kadrolar içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Milletimizin gönlünü almak yetmiyor, oyunu da almak gerekiyor. Bununla birlikte de iyi hizmet üretmek gerekiyor.
Biz de şehrin yapılaşması anlamında ciddi değişiklikler meydana getirdik. Amasyanın yaşam ve kent kalitesini yükseltmek adına hizmetler ürettik. İnsanlar da bu hizmetleri görünce karşılığını hem sandıkta oy olarak veriyor hem de sizi bağrınıza basıyor.” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir 2015 yılının Belediye Başkan ödülünü 26 Aralık tarihinde Kayseri’de Külütür merkezinde düzenlenecek programla alacağı öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle