logo

reklam

Yollar Asfaltlanıyor

yollar asfaltAmasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Sosyal medyadan gelen istek üzerine Hacılar Meydanındaki alt yapı çalışmaları tamamlanan bölgelerdeki yolların asfaltlama çalışmalarını başlattı.
Amasya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; doğalgaz, su, kanalizasyon gibi alt yapı çalışmalarının tamamlandığı noktalarda asfalt döşeme çalışmaları yapıyor.
Amasya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülen çalışmalar kapsamında yollarda asfaltlama yapılıyor. İl merkezinin birçok noktasında özellikle yollarda meydana gelen tahribatları gidermek için çalışmalarına devam eden ekipler, 2016 yılı yaz dönemi çalışma programı içerisinde yer alan asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. Cadde ve sokaklarda yapılan asfaltlama çalışmalarının yanı sıra kaldırımların parke taşları da yenileniyor. Doğalgaz, su, kanalizasyon gibi alt yapı çalışmalarının tamamlandığı yolları asfaltlayan ekipler, asfalt plentinin kullanılması ile çalışmalarını hızlandırmış durumda.
Alt yapı çalışmalarıyla birlikte üst yapı çalışmalarına da başlayacaklarını kaydeden Başkan Cafer Özdemir, çalışmaların tamamlanmasıyla Amasya’nın uzun yıllar rahata kavuşacağını belirtti. Başkan Özdemir konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Kanalizasyon, içme suyu ve doğalgaz gibi alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde yolların tamamını yeniliyoruz. Bunun yanı sıra alt yapı çalışmaları eksik ama tahrip olan yolların da şimdilik onarımını yapıyoruz. dedi.

Share
716 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle