logo

reklam
18 Mayıs 2015

Yönetim Şekilleniyor

mustafa ödübek

Yeni Amasyaspor’da kongre tarihi yaklaşırken yeni yönetim içinde çalışmalar hızlandı.
2014-2015 fútbol sezonunda Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL’da şampiyonluk mücadelesi veren ve şampiyonluğu yeşil sahada değil, futbolun oynanmadığı masa başında kaybeden Yeni Amasyaspor, gelecek sezon şampiyonluk için mücadele verecek güçlü kadro öncesi, güçlü bir yönetim kurma amacında.
Yeni Amasyaspor 31 Mayıs da yapılacak olan oloğanüstü kongre öncesi yeni yönetim için tarafların çalışma içerisinde olduğu öğrenildi.
Yeni Amasyasporda başkan Mustafa Ödübek, yönetim kurulu ile yaptıoğı istişare toplantısında yönetime hitaben yaptığı konuşmasında,çok zorlu bir sezonu geride bıraktık. Amasya’ya vermiş olduğumuz sözün yerine gelmesi konusunda birlik ve beraberlik içinde çalıştık. Futbolun oynandığı sahada tüm zorlukları yenmemize rağmen, saha dışından futbola karışan kirli eller ve masa başında tayin edilen şampiyonluğa engel olamadık. Hiç bir mazeretin arkasına sığınmıyoruz. Bizim Amasya verilmiş bir sözümüz var. O sözü yerine getireceğiz. dedi.
Yeni oluşacak yönetimde çalışmak isteyen veya başka yönetim kurma yolunda oluşacak yönetime girmek isteyen arkadaşlarının olup olmadığını sordar Başkan Ödübek, Yöneticilerden özgür iradesi ile yeni yönetimi oluşturma konusunda başkana tam yetki alırken, yöneticiler yönetimde olmasakda Başkan Ödübek’in arkasında olduklarını ifade ettiler.
Yeni Amasyaspor başkanı Mustafa Ödübek’in yeni yönetim çalışmalarına başladığı ve yeni yönetimde Belediye Başkan yardımcısı Cengiz Erdem, Burak Çiftcioğlu gibi yeni isimlerin yer alacağı öğrenildi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle