logo

reklam

Yüce; Amasya’nın hizmetkarı olmaya geldim

AK Parti 25. Dönem Amasya Milletvekili adayı Said Yüce, “Siyaseti bir ikbal ve bir istikbal kapısı değil, millete hizmetin bir aracı olarak görüyorum” dedi.
AK parti Amasya milletvekili adayları Said Yüce ve Hasan Ali Cesur Amasya ve Merzifon ilçelerinde Organize sanayi sitesinde faaliyet gösteren saniyi kuruluşlarını gezdiler.
“Bu ülke ve Amasya sizlerle ayağa kalkıyor. Ben de Amasya’ya hizmet etmek için geldim. Sizlerin hizmetkarı olmaya geldim.” diyen AK parti Amasya milletvekili adayı Said Yüce, 7 Haziran seçimlerinin sadece AK Parti için değil, memleket için de kritik bir dönüm noktası olduğunu belirterek şunları söyledi: “Kurucu liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olduğu, Ahmet Davutoğlu’nun Başbakan olduğu yeni bir dönemin milat noktası. Bu milat noktasına çok güçlü bir şekilde gitmek, devam etmek ve istikrarın sürmesini istiyoruz.” dedi.
“2002 yılında gerçekleşen devrimin, ikinci yarısı olarak kabul ettiğimiz 7 Haziran 2015 sonrasının da çok daha güçlü bir hale gelmesi gerekiyor” diyen Yüce, esnaf, sanayici, iş adamı ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir arada olmaya, nabzı tutmaya çalıştıklarını kaydederek “Daha nitelikli bir sanayi sitesinin oluşması adına sizden gelen talepleri de göz önünde bulundurarak, donanımlı, Amasya esnafına yakışacak bir sanayi sitesinin elzem bir hal aldığını görüyoruz” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.