logo

reklam

“Yurtta Barış, Dünyada Barış”

terörÜlkemizde son günlerde yaşanan terör olayları ve sınırlarımızda yaşanan savaş eğilimleri Kurtuluş Savaşı’mızın Başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yurtta Barış, Dünyada Barış” felsefesine inanan ve savunan bizlere kaygı vermekte ve derinden üzmektedir.
Kazancını kan dökerek ve yuvaları yıkarak karşılayan gözü dönmüş vampirlerin, ülkemizde kaos ortamı oluşturmak için sahnelemeye çalıştıkları adi oyunlarına start verdikleri bir zaman diliminde yaşıyoruz. Hoşgörünün alabildiğine revaçta olduğu ülkemizde, bahaneler üretmek suretiyle oluşturdukları kıvılcımları cehennem alevine çeviren caniler elbette bu cennet vatanımızı bölüp parçalamaya güç yetiremeyecektir. Çeşitli entrikalarla kardeşi kardeşe vurdurma provokasyonlarını ne kadar çeşitlendirerek sahnelemeye çalışsalar da, aziz milletimizin sağduyulu anlayışı yine galip gelecektir.
Yaşanan terör olaylarının bir an önce bitirilmesi tüm barışsever dünya insanlarının isteğidir. Bu vesileyle hiçbir gücün savaş taşeronu olmasını kabul etmeyeceğimizi bildiriyor, ülkemiz ve dünyamız için barış ortamının sağlanması için tüm yetkilileri bir kez daha göreve davet ediyoruz. Teröre kurban verdiğimiz tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, tüm milletimize başsağlığı diliyoruz.

Share
1534 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle