logo

reklam

zirve kızıştı / Erteleme Maçları Yarın

yeni amasyasporTürkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda zirve kızıştı. Zirveye 6 takım ortak. Ligde birinci ile altıncı arasında üç puan fark bulunuyor.
Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda Ligin zirvesinde 12 puanla Erbaaspor bulunurken Erbaasporu aynı puanla Görelespor izliyor. Yeni Amasyaspor ise 11 Puanla üçüncü yine aynı puanla Havza Belediyespor da dördüncü konumda. Bu takımlardan Ligin zirvesinde bulunan Erbaaspor ile ligin üçüncü sıradaki Yeni Amasyasporun rakiplerine göre bir maçları eksik.
Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda lig beşinciliğini 10 puanla Osmancıkspor alırken lig altınığında ise Fatsa Belediye 9 puanla bulunuyor. Fatsa Belediye’ninde bir maçı eksek konumda.
Yeni Amasyaspor yarın oynanacak erteleme lig müsabakaları sonucunda liderlik istiyor. Yeni Amasyaspor liderlik hesapları yapıyor. Termespor karşısında alacağı bir üç puan ile Görelesporun Bulancak deplasamında, lig lideri Erbaasporun ise Ladik Belediyespor karşısında kaybedeceği puan veya puanlar sonrası lig liderliğini eline geçirecek.
ERTELEME MAÇLARI YARI
Türkiye Bölgesel Amatör Ligi BAL 4. grupda 3. hafta oynanması gereken maçlar çarşamba günü oynanacak.
Yeni Amasyasporun 18 Kasım’da Amasya 12 Haziran stadyumunda Termesporu ağırlayacak.
Ankara’da yaşanan terör saldırısının ardından hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımız, şehit polislerimiz, askerlerimiz ve korucularımız için ilan edilen 3 günlük ulusal yas nedeniyle, TFF 10, 11 ve 12 Ekim’de oynanacak tüm resmi, özel ve amatör müsabakaları 18 Kasım taraihine ertelemiti. Erteleme maçları yarın oynanacak.

Share
1192 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle