logo

reklam

​Belediyeden Z-Kütüphane

Belediye Başkanı Cafer Özdemir, kentte eğitimin en iyi yerlere gelmesi adına kurumsal anlamda desteklerin süreceğini anlatırken, “Eğitim ve öğretimde kalitenin artması adına yapacağımız desteklerin önemli olduğunu biliyoruz” dedi.
Amasya Belediyesi okullarda eğitime katkı sağlamak amacıyla başlattığı Z-Kütüphane yapımına birisini daha ekledi. Bu kapsamda Hattat Hamdullah İmamhatip ortaokulu Belediye tarafından yapılan Z Kütüphane hediye edildi. Kütüphanenin açılış törenine Vali Dr. Osman Varol’un yanı sıra Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

Eğitimin her zaman yanındayız

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkanı Cafer Özdemir, eğitim adına yapılan tüm projelerin yanında olduklarını kaydetti. Cahan şunları söyledi: “Şehrimizin en köklü okullarından birisindeyiz. Bugün burada Z-Kütüphanesi’nin açılışını yapmaktan ayrıca onur duyuyorum. Biz kurum olarak her zaman eğitime yapılan yatırımlara değer vermekteyiz. Bu nedenle eğitimle ilgili gelen tüm talepleri değerlendiriyoruz. Belediye olarak bundan sonra da eğitimin yanında olacağız. Kurumlar arasında bu bağlamda eğitim ve öğretim adına yapılması gerekenler işbirliği içinde yapacağız. Z-Kütüphanesi konusunda da gücümüzün yettiği oranda okullarımıza yapmaya devam edeceğiz”

Eğitime yapılan yatırımları önemsiyoruz

Okullara yapılan yatırımlara değerli bulduklarını ifade eden Amasya Valisi Dr. Osman Varol, “Okullara yapılan yatırımlar bu bağlamda bizler için çok değerlidir. Burada öğrencilerimiz için çok güzel bir imkan tanındı. İlimizin eski kurumlarından olan okulumuzda böyle modern bir kütüphanenin olması heyecan vericidir. Çocuklarımız okullarına bundan sonra daha da sevecek gelecekler. Bu noktada bir müjde daha vermek istiyorum. Bundan sonra okullarımızda matematik sınıfları da olacak. Yapılan bu kütüphanede emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.
Konuşmaların ardından protokol ve öğrenciler birlikte açılış kurdelesini kestiler

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle