logo

reklam

Adaylar Amasya Masasında Buluştu

 

atso

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası organizesinde 25. Dönem Amasya Milletvekili adayları Amasya İş dünyası ve Sivil Toplum Örgütleri ile buluştu. Amasya TSO yönetim tarafından Grand Ottoman salonunda “Amasya’yı Düşünüyor, Amasya’yı Konuşuyoruz” tanışma programına 2011 Genel seçimlerinde parti olarak giren ve TBMM de grup oluşturan AK parti, CHP ve MHP Amasya 25. dönem milletvekili adayları katıldı. Adayları Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu başkan ve Yönetim kurulu üyeleri yalnız bırakmadı. Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç’ın yönettiği oturuma AK parti’den Prof. Dr. AK parti Grup Başkanvekili Prof. Dr. M. Naci Bostancı, Said Yüce, Hasan Ali Cesur katıldı. CHP’den Avukat Mustafa Tuncer, Ramis Topal, Devrim Ersoy katıldı. MHP’den işadamı Mehmet Sarı, Turan Gürdoğan katıldı. MHP ikinci sıra adayı Sadık Aslan’ın kayınbiraderinin vefat etmesi nedeni ile katılmadığı bildirildi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in de katıldı. ATSO’nun Amasya adına büyük düşünürlüğü kapsamında büyük bir cesaretlik göstermesine karşılık Amasya iş dünyasının ilgi göstermediği programda, 25. dönem Amasya milletvekili adayları “Amasya’yı Düşünüyor, Amasya’yı Konuşuyoruz” projelerini değil, kendilerini tanıtma platformu olarak gördüler.
Bu arada AK Parti gurup Başkanvekili ve Amasya milletvekili Prof. Dr. M. Naci Bostancı mikrofana hakimiyeti ve 4 yıllık milletvekilliği tecrübesi ile katılımcılardan tam not alan adaylar arasında ön plana çıktı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle