logo

reklam

AESOB ile YEPAŞ Anlaştı

AESOB ile YEPAŞ Anlaştı
Esnaf’a Elektirik 50 krş
Amasya Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı İsa Köse, esnaf ve sanatkarlara yeni destek başlatılmasıkonusunda YEPAŞ ile yapalan görüşmeler sonucunda, “Esnafa doğalgaz, elektrik kalemlerinde indirimli tarife uygulanmasına geçildiğini bildirdi.
Amasya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB), YEPAŞ elektrik firması ile imzaladığı protokol kapsamında esnaf sanatkarlara aktif enerji bedelini 50 kuruşa kullanma imkanı sağladı.
Yapılan anlaşmaya göre, aylık faturası 125 liranın üzerinde olan esnaf ve sanatkarlar, elektriklerini YEPAŞ’dan almaları halinde, aktif kullanım tutarından indirim yapılacak. AESOB bu hizmetiyle, esnafın önemli gider kaleminde indirim sağlayarak esnafa ekonomik katkı koymayı hedefliyor.
Teknolojinin gelişmesi ile elektriğin en önemli üretim girdileri arasında yer aldığına dikkat çeken AESOB Başkanı İsa Köse, “Esnaf sanatkarların iş potansiyellerinin azaldığı bir dönemde kesimin üretim maliyetlerini düşürmek önemli. Çağın getirdiği yeniliklere ve rekabet düzenine uyum konusunda üyelerimize doğru rehberlikler vermeyi amaçlıyoruz. Bu noktada enerji konusunda da esnaf sanatkarlara yeni alternatifler sunuyoruz. Protokol ile enerjinin ham maddelerinden olan ve esnaf sanatkarların üretimlerinde yoğun tükettikleri elektriğin maliyetini düşürmeyi hedefliyoruz” dedi.
Yepaş ile yapılan anlaşma gereği ticarethane tarifesindeki elektirik abonelerinden aylık üretimi 125 TL ve üzeri elektirik tüketenler, YEPAŞ şubelerinde 1 yıllık serbest tüketici sözleşmesi imzalayarak aktif enerji bedelini 50 kuruş olarak sabitleyecek.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle