logo

reklam

AK parti EVET için çalışıyor

ak parti16 Nisan’da gerçekleşecek olan Anayasa Referandumu öncesi AK Parti yönetimi, Belediye Başkanı Cafer Özdemir ile birlikte saha çalışmalarına başlayarak “EVET” kampanyasını sürdürüyor.
16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa Değişiklik Referandumu hakkında AK Parti Amasya teşkilatının yaptıkları ziyaretlerde, ülkemiz için sistem değişikliğinin şart olduğunu ifade ettiler.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Mevcut sisteme göre yeni Anayasa hem daha demokratik olacak, hem de vatandaşımızın menfaati doğrultusunda işleyecek. Herşeyden önce çift başlılık ortadan kalkacak. Ülkemiz her türlü vesayetten, krizlerle dolu koalisyonlardan kurtulacak ve ülkemizin önü açılacak. Şuan itibariyle bir çok vatandaşımız EVET ve HAYIR’ın ne anlama geldiğini bilmiyor. Biz çok iyi çalışmalı ve halkımızı aydınlatmalıyız. Umutlu, sağlıklı, refah dolu yarınlarımız için hepimiz taşın altına elimizi koymalıyız. Bu parti konusu değil, milletin konusudur. Eğer çok iyi çalışırsak bölgemizden birinci olarak çıkacağımıza inanıyoruz.” dedi.
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek: “Güçlü bir Türkiye, güçlü bir millet, güçlü bir devlet için EVET’in önemini herkese en iyi şekilde anlatmanın derdindeyiz. Bizim için önce vatanımız, ardından davamız gelir. Davamız ve vatanımız için EVET’in ne kadar önemli olduğunu, yanlış bilinen herşeyin en doğrusunu milletimize ulaştırmak için bu yola çıktık. Allah izin verirse, girmedik ev, sıkmadık el bırakmayacağız. Kıymetli ve kadirşinas Amasyalı hemşerilerimizin güçlü bir Türkiye için “EVET” diyeceğini umut ediyoruz. İnşallah 16 Nisan tarihine kadar bütün enerjimizi bu yönde sarfedeceğiz. Allah şimdiden hayırlı uğurlu etsin.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle