logo

reklam

AK Parti ‘Evet’ İçin Sahada

mehmet ünekve başkanAK Parti ‘Evet’ İçin Sahada
AK parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek
Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, milli mücadelemizle ulaşmaya çalıştığımız sistemdir
AK Parti Amasya İl Teşkilatı, referandumun yapılacağı 16 Nisan’a kadar vatandaşlara bire bir görüşecek ‘Evet’ demenin gerekliliğini anlatacak.
AK Parti Amasya İl Başkanlığı, bu hafta referandum çalışmalarını hızlandırdı. 16 Nisan tarihine kadar vatandaşlara neden ‘evet’ denmesi gerektiğini anlatacaklarını söyleyen AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Başbakan Binali Yıldırım’ın Arena’da seçim kampanyası ile ilgili startı vermesinin ardından çalışmalara başladıklarını ifade eden Ünek, “Referandum programımız hazır. Referandum Kurulu Başkanlığında hem yönetimde hem yönetimin dışında görev alan arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımız kalan 38 gün hem gündüz hem gece programlarımızda çalışmalarını yapacaklar” şeklinde konuştu.
AK Parti Amasya İl Teşkilatı 16 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Halk Oylaması çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.
25 Şubat Cumartesi günü Başbakan Binali Yıldırım’ın teşrifleriyle ile Ankara Arena’da gerçekleştirilen Tanıtım Toplantısının ardından tüm Amasya teşkilatının sahalara inerek referandum çalışmalarına başladığını belirten AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek; “Başbakanımızın tanıtım mitinginin ardından Amasya teşkilatları olarak sahaya inerek vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemini anlatmaya başladık.
Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, Yönetimlerimiz ve hatta bu davaya gönül vermiş vatandaşlarımız sokak sokak çalışmalarımıza destek veriyorlar.” dedi.
16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandumun Türkiye’nin geleceği açısından çok önemli olduğunu söyleyen Mehmet Ünek; “17 Nisan sabahına geleceği daha sağlam temellere oturmuş bir Türkiye’de uyanmak için 16 Nisan gününe kadar Amasya’da girilmedik sokak, sıkmadık el bırakmayarak tüm vatandaşlarımıza Yeni Anayasanın, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin getirilerini anlatarak vatandaşlarımızın yanlış bildiklerini ve aklında bulunan soru işaretlerini cevaplayacağız.
16 Nisandan sonra milletimizin kabulüyle hayata geçecek sistem aslında milli mücadelemizle ulaşmaya çalıştığımız sistemdir. Bu süreçte hep birlikte vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanlığı sistemini en iyi şekilde anlatıp Türkiye’nin geleceğe giden, dünya lideri bir ülke olma yolunda en büyük adımını atmak için canla başla çalışacağız ” diye konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle