logo

reklam

AK PARTİ SAHAYA İNDİ

Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
Biz Amasya’ya güveniyoruz
Özdemir, Önemli olan gönül birliğimiz, samimiyetimizdir. Ülkeye ve Amasya’ya olan sevdamızdır.
Siyasi Partiler yerel seçimlere doludizgin hazırlanırken seçimlerin favori partisi olan Ak Parti’de de hummalı bir çalışmanın startı verildi.
Rakip partilerin çalışmaları devam ederken Ak Parti de bu hafta içinde ilçe ve belde belediye başkan adaylarının açıklanmasının ardından tüm hatları ile sahada ve halkın arasında olacak.
Amasya Belediye Başkanı ve AK parti adayı Cafer Özdemir’de özel çalışma ve programlarıyla sahada etkin bir varlık gösterecek olan Ak Parti, milletvekilleri, belediye başkanı, il başkanı ve merkez ilçe başkanı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları’nın da sahada olmasıyla güç bulacak.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, 17 yıldır ülkeyi yöneten iktidar partisi olarak, geçmişten daima ders alarak geleceği yönlendiren siyasi iradeyiz. Geçmişte yaşananlar ve hizmetleri de göz önüne alarak, önümüzdeki süreçte Amasya’da yapılacak yerel hizmetleri planlayan, proje haline getiren ve bu duygular ile yola çıkan bir örgütüz.” dedi.
Bu iş artık bitmiştir. 31 Mart’tan sonra AK Parti’nin yine bayrağı Amasya’da yine dalgalanmaya devam edeceğini belirten Özdemir, Önemli olan gönül birliğimiz, samimiyetimizdir. Ülkeye ve Amasya’ya olan sevdamızdır. Sadece Cenabı Hakkın rızasını kazanacağız. Amasya, her zaman her şeyin en güzelini başarmıştır. Seçimler önemlidir, yerel seçimler çok daha önemlidir. AK parti’de en çok aday adayının olduğu yer neresidir biliyor musunuz? Amasya’dır. Aday adayı arkadaşlarımız olmuştur. Bu şu demektir: Arkadaş, ben bu güzel şehrin insanlarına hizmetkar olmak istiyorum demektir. Amasya’da AK Parti sandıklarını patlatacak. Amasya bizi kurucu genel başkanımız, başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a mahcup etmeyecek. Biz Amasya’ya güveniyoruz.” diyen Başkan Özdemir, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, 31 Mart akşamında Amasya’dan gür bir seda ve güçlü bir selam göndereceğiz.” dedi.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle