logo

reklam

AK PARTİDEN ESNAF ZİYARETLERİ

AK PARTİDEN ESNAF ZİYARETLERİ
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir
AK Parti iktidarı, dünyaya umut oldu
AK Parti Amasya teşkilatı esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, AK Parti il teşkilatı olarak bütün birimlerimizle birlikte sürekli Amasya’mızın gelişmesi büyümesi için ne yapabiliriz ve nasıl bir strateji geliştirmeliyiz düşüncesi ile gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde esnaflarımızın da değerli düşünce ve tavsiyeleri ile Amasya’nın geleceğini şekillendirmeye çalışmaktayız. Bu ziyaretlerde en önemli konu hemşerilerimizle bir arada olabilmek, onların halini, hatırını sorabilmektir. Bu tür çalışmalarımız bundan sonra da artarak devam edecektir.” dedi.
Özdemir, AK Parti il, ilçe, belde ve Belediye teşkilatları olarak her fırsatta esnafımız ile bir arada olma çabası içindeyiz. Yoğun çalışma programı arasında vatandaşlarla bir araya gelmeye özen göstermekteyiz. Bu kapsamda esnaf ziyaretlerine de önem verdiğini ifade etti. Sadece seçim zamanlarında değil her zaman sahada olduklarını yineleyen Özdemir “Her zaman esnafımızla ve halkımızla beraberiz ve beraber olmaya da devam edeceğiz.” dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 3 Kasım 2002’de iktidara gelmesiyle Türkiye’nin kaderinin değiştiğini söyleyen Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “16 yılda bu ülkenin, milletin, vatandaşın geleceğini ilgilendiren her konuya el attık” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve arkadaşları tarafından 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan ve 3 Kasım 2002’den bu yana iktidarda olan AK Parti’nin Türk siyaset tarihinin ezberini bozduğunu söyledi.
“KUTLU HAREKET”
Siyasetin; millete hizmet etmek, sorunlarına vâkıf olmak, o sorunları çözümleyici projeler üretmek olduğunu söyleyen Başkan Özdemir, “Onun için toplumun her alanında projeler üretip hayata geçiriyor ve uygulamaya koyuyoruz. AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren dünyadaki mazlumlara arka çıkmıştır. Türkiye sadece İslam Âleminin değil, dünyadaki tüm mağdur ve mazlum halkların umududur. Türkiye olarak, 2023, 2053 ve 2071 Türkiye’sini muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağımıza olan inancımız tamdır” diye konuştu.

ÜNEK; Halkın arasında, halkla birlikteyiz
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek ise, AK parti olarak her fırsatta kent halkı ile birarada olmaya gayret ettiklerini belirterek, AK Partinin 16 yıllık iktidarındaki artan başarı ivmesinin altında yapılan hizmetlerle birlikte sahada yapılan çalışmalar yatmaktadır. Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor, hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyoruz” dedi.

TOPSAKAL; 16 yıldır halkın iktidarı olduk
AK Parti merkez ilçe başkanı Necmettin Topsakal’da, “AK Parti Amasya İl Teşkilatı olarak sadece halk günleri ile yetinmeyip bugünler dışında da sürekli halkımızın arasında olarak onların talep ve isteklerini dinliyoruz. AK Parti 16 yıldır halkın teveccühü sayesinde iktidar kaldı. Halkımızın bu teveccühü bizlere enerji veriyor. Bizlerde AK partinin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en fazla hizmetini AK Parti sayesinde aldı. Yine Türkiye AK parti iktidarı ile gününü kurtaran bir ülke olmaktan çıkarak geleceği planlayan, dünya ülkelerin gündemlerini belirleyen bir ülke konumuna geldi” ifadelerini kullandı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

hd porno sikis izle